89

Wysokościowe prace

 • Stare Kobiałki 23A
  Stoczek Łukowski 21-450
  lubelskie
  Telefon: 506-266-829
  Nasza firma świadczy usługi sprzątające i alpinistyczne na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, do potrzeb Klientów podchodzimy nieszablonowo oraz gwarantujemy sprawność i niezawodność realizacji.
  Galmex-Usługa Wojciech Kuran - więcej informacji
 • ul. Hutnicza 10
  Mysłowice 41-400
  śląskie
  Telefon: 601-331-932
  Bazując na naszym doświadczeniu oraz bardzo dobrej znajomości branży mamy pewność, że nasze usługi świadczymy profesjonalnie i z zachowaniem najwyższych standardów branżowych.
 • ul. Ogrodowa 12 lok. 2
  Nowy Sącz 33-300
  małopolskie
  Telefon: 695-955-216
  Terenem naszej działalności jest Centralna i Południowa Polska. Dzięki bogatek praktyce zawodowej oraz bardzo dobrej znajomości rynku mamy pewność, że nasze usługi świadczymy z zachowaniem najwyższych standardów.
Wyniki: 1 - 3 z 3 << < [1] > >>
Rekomendowane i polecane Firmy z branży: Wysokościowe prace, oferujące swoje usługi i produkty. Przeprowadzanie prac na wysokości wymaga od pracownika specjalnych uprawnień oraz znajomości podstawowych przepisów BHP. Prace wysokościowe są realizowane z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, który wpływa na komfort pracy oraz bezpieczeństwo pracownika. Do najczęściej przeprowadzanych prac na wysokości możemy zaliczyć malowanie elewacji, mycie okien wieżowców czy odśnieżanie dachów. Zobacz opinie, lokalizację na mapie, galerię zdjęć, dane kontaktowe.
Lokalizacja
Branże