Tynki gipsowe

 • Kwiatowa 13
  Łambinowice 48-316
  opolskie
  Telefon: 504-203-741
  Nasza firma oferuje profesjonalne usługi budowlane. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, do potrzeb Klientów podchodzimy indywidualnie oraz gwarantujemy wysoką jakość usług z zachowaniem rozsądnych cen.
 • Kotarwice 58B
  Kowala-Stępocina 26-624
  mazowieckie
  Telefon: 512-858-810
  Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług budowlanych na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się wykonawstwem tynków cementowo- wapiennych i gipsowych, elewacji oraz dociepleń. Gwarantujemy wysoką jakość usług, sprawność działania oraz konkurencyjne ceny.
Wyniki: 1 - 2 z 2 << < [1] > >>
Rekomendowane i polecane Firmy z branży: Tynki gipsowe, oferujące swoje usługi i produkty. Niewątpliwą zaletą tynków gipsowych jest ich korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka, ponieważ gips wchłania wilgoć z powietrza uwalniając ją, gdy w pomieszczeniu jest zbyt sucho. Tynki gipsowe wykonuje się wewnątrz domu, w każdym pomieszczeniu, gdzie wilgotność powietrza nie przekracza 70%. Ich niewątpliwą zaletą jest gładkość, estetyczny wygląd, dekoracyjność i łatwość nakładania. Co najważniejsze tynki gipsowe są znacznie bardziej odporne na działanie ognia niż tradycyjne tynki powszechnie stosowane w budownictwie. Zobacz opinie, lokalizację na mapie, galerię zdjęć, dane kontaktowe.
Lokalizacja
Branże