121

Partnerzy

Portal Finansowy IPO.pl
Portal IPO.pl jest dedykowany dla przedsiębiorców poszukujących kapitału na działalność bieżącą i inwestycyjną oraz atrakcyjnych inwestycji. IPO.pl jest stworzony z myślą o przedsiębiorcach i ich potrzebach. Docieramy do właścicieli firm i dyrektorów finansowych, którzy poszukują kapitału oraz managerów szukających atrakcyjnych inwestycji.
www.ipo.pl
Prawnicypolscy.pl
Prawnicypolscy.pl to portal prawny, zawierający bazę danych o kancelariach prawnych oraz prawnikach świadczących swoje usługi poza kancelariami w Polsce. W bazie znajdą Państwo specjalistów z pięciu kategorii zawodów prawniczych: notariuszy, adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych oraz rzeczników patentowych. System wyszukiwania portalu prawnicypolscy.pl oferuje możliwość wyszukania prawnika odpowiedniej specjalności (np. prawo spadkowe, prawo spółek handlowych itp.). Ponadto na stronie znajdą Państwo między innymi aktualności prawne z ciekawymi i praktycznymi wiadomościami z zakresu prawa, czy forum prawne, gdzie użytkownicy dzielą się swoją wiedzą z zakresu prawa, często służąc fachową poradą w drobnych sprawach.
www.prawnicypolscy.pl
Szkoleniakonferencje.pl
Szkoleniakonferencje.pl to ogólnopolska baza danych o obiektach i firmach szkoleniowych, obiektach konferencyjnych, odbywających się konferencjach, a także o firmach organizujących imprezy integracyjne. W bazie znajdą Państwo szeroki wybór firm, obiektów oraz konferencji, z pewnością znajdą Państwo odpowiednią firmę w rejonie kraju, który Państwa interesuje. Baza jest bardzo bogata, a system wyszukiwania prosty i intuicyjny. Dokładne dane o obiektach i firmach pozwolą znaleźć Państwu dokładnie to, czego Państwo szukają. Zapraszamy na szkoleniakonferencje.pl!
www.szkoleniakonferencje.pl
moj-prawnik.pl
Mój-Prawnik.pl jest elektronicznym katalogiem skupiającym prawników oraz kancelarie prawnicze z całego kraju. Powstał z myślą o wygodzie osób poszukujących profesjonalnej porady prawnej.
W portalu znajduje się zaawansowana a zarazem prosta wyszukiwarka dzięki której każdy użytkownik otrzymuje możliwość szybkiego i precyzyjnego przeszukania bazy prawników oraz kancelarii.
Naszymi klientami są m.in. adwokaci, notariusze, radcowie prawni, doradcy podatkowi, komornicy, rewidenci, recznicy patentowi a także inne firmy świadczące kompleksowe usługi w zakresie porad prawnych.
www.moj-prawnik.pl
Twój Dobry Lekarz
Jeżeli szukasz polecanego i zaufanego lekarza, który pomoże pokonać Ci uporczywe dolegliwości, wyleczyć choroby bądź uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania w dziedzinie medycyny, zaufaj opiniom pacjentów i wybierz najlepszego z lekarzy w Twojej okolicy!
www.twojdobrylekarz.pl
Przedszkola i Żłobki
Profesjonalna opieka oraz prawidłowy rozwój Twojej pociechy wśród grupy rówieśników? Na naszym portalu znajdziesz przedszkola i żłobki rekomendowane przez rodziców z całej Polski. Zaufaj ich opinii i wybierz najlepszą placówkę w swojej okolicy!
www.przedszkolaizlobki.pl
Nałęczów
Portal informacji turystycznej miasta Nałęczów.
www.infonaleczow.pl
jak-budowac.pl
Jak-Budowac.pl to społecznościowy portal prezentujący materiały budowlane oraz różnorodne porady i opinie użytkowników związane z branżą budowlaną. W serwisie Jak-Budowac.pl internauci mogą w prosty sposób odszukać wiele interesujących oraz rzetelnych informacji na temat budownictwa, ponieważ wszystkie zamieszczone tam porady budowlane przygotowywane są przez ekspertów-praktyków. Produkty oraz publikacje często uzupełniane są komentarzami użytkowników, co pozwala wszystkim zainteresowanym poszerzyć wiedzę w wybranym temacie lub wymienić się doświadczeniami. Produkty oraz porady publikowane w serwisie posiadają unikalne zdjęcia, dzięki czemu czytanie i przeglądanie materiałów staje sie jeszcze ciekawsze.
www.jak-budowac.pl
prestizowydom.pl
Prestiżowy Dom to elitarny portal internetowy dla budujących, remontujących i urządzających swój dom lub mieszkanie. Znajdziesz tu najnowsze trendy w budownictwie i wzornictwie, markowe produkty, galerie i projekty. Poznasz czym jest budowa domu i na co warto zwrócić uwagę. Serwis Prestiżowy Dom to również budowlane forum dyskusyjne. Tutaj możesz wymieniać się nowinkami i doświadczeniami oraz podyskutować o najbardziej wysublimowanych gustach.
www.prestizowydom.pl
koncepcja.eu
Firma Koncepcja jest Agencja Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie w kraju i za granicą. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy. Od wielu lat pośredniczymy również w znajdowaniu pracy dla opiekunek osób starszych, pielęgniarek na terenie Niemiec i Wielkiej Brytanii. Dzięki fachowej obsłudze naszych pracowników, wsparciu i nienagannej organizacji pracy nasze biuro wciąż poszerza grono zadowolonych klientów oraz partnerów zagranicznych. Wszystko to przyczynia się do owocnej i efektywnej współpracy, czego wynikiem jest tylko sprawdzone, legalne i bezpieczne zatrudnienie. Od ponad 10 lat zajmujemy się również organizowaniem wyjazdów edukacyjnych w ramach międzynarodowego programu Au-Pair.
www.koncepcja.eu
e-elektronika.net
Wortal elektorniki, technika, edukacja, nauka, elektronika.
www.e-elektronika.net
Ecoportal.com.pl
Ecoportal.com.pl - polski portal informacyjny poświęcony głównie tematyce ekologii, ochronie środowiska oraz zagadnieniom gospodarczo – społecznym.
www.ecoportal.com.pl
NaszaPolska.eu
NaszaPolska.eu. Portal społecznościowy o Polsce, Polakach w kraju i zagranicą. Blogi o stylu życia oraz turystyce, ciekawych miejscach oraz Polski Katalog Ciekawych miejsc.
www.naszapolska.eu
eutransport.pl
Polski portal transportowy. Wizytówki firm transportowych w połączeniu z giełdą wolnych ładunków i pojazdów tworzą siłę serwisu. Aktualności i wydarzenia z branż: Transport - Spedycja - Logistyka.
www.eutransport.pl
ZielonyDziennik.pl
ZielonyDziennik.pl - Nowe oraz świeże spojrzenie na naszą rzeczywistość, zamieszczane są tu wiadomości, ciekawostki, artykuły oraz opinie z wielu interesujących obszarów tematycznych naszego życia. Świat i my, czy mamy na niego wpływ?
www.zielonydziennik.pl
domygotowe.com
Celem naszego serwisu jest prezentacja jak najszerszej gamy produktów gotowych, oferowanych na rodzimym rynku architektoniczno-budowlanym. Poprzez portal mogą Państwo kupić gotowy projekt domu bezpośrednio od pracowni architektonicznej, a także zamówić gotowy dom w wybranej przez siebie technologii prosto w wykonującej go fabryce. Oferujemy projekty domów w różnych technologiach: domy drewniane, domy murowane, domy z bali, domy prefabrykowane i domy kanadyjskie.
www.domygotowe.com
energoelektronika.com.pl
Pierwszy branżowy serwis energoelektroniki powstał z myślą o rozwijającej się branży energoelektronicznej. Celem Naszym jest przekazywanie informacji o firmach, dystrybutorach, producentach związanych z energoelektroniką i branżami pochodnymi.
www.energoelektronika.com.pl
rynekautomatyki.pl
Serwis rynekautomatyki.pl docelowo ma stanowić teleadresowy najtańszy na rynku katalog firm branży automatyki przemysłowej. Serwis ma przyczynić się do kreowania wizerunku firm związanych z branżą automatyki przemysłowej
www.rynekautomatyki.pl
energowitnet.pl
Kreowanie wizerunku firm w branżowych serwisach internetowych, kreowanie wizerunku firm w mediach drukowanych.
www.energowitnet.pl
ukaesik.webnode.com
Uczniowski Klub Sportowy "Danex" Siemiatycze
www.ukaesik.webnode.com
mentora.pl
Mentora.pl to portal biznesowy zawierający praktyczne informacje i porady. Poruszamy w nim także tematykę psychologii sukcesu.
www.mentora.pl
iSzkolenia.pl
Portal iSzkolenia.pl to platforma skupiająca uczestników rynku szkoleniowego - firmy, trenerów, coach'ów, organizatorów konferencji, organizatorów imprez integracyjnych. W bazie jest wiele ofert szkoleń otwartych i szkoleń zamkniętych. Ponadto można tu znaleźć wiele wartościowych i rzetelnych informacji dotyczących branży szkoleniowej - aktualnych wydarzeń i zapowiedzi, artykułów branżowych oraz porad ekspertów. Nie brakuje również coraz popularniejszych w Polsce szkoleń e-learning. Osoby ubiegające się o fundusze z Unii Europejskiej także znajdą tu wiele interesujących informacji, w tym kursy i szkolenia. Wiele cennych informacji z zakresu szkoleń można uzyskać na blogu portalu - blog.iSzkolenia.pl
www.iSzkolenia.pl
espedytor.pl
Serwis www.eSpedytor.pl to w chwili obecnej jeden z najbardziej znanych serwisów wymiany ogłoszeń spedycyjnych i transportowych. Naszym celem jest wykorzystanie nowoczesnego medium jakim jest internet do kojarzenia przewoźników ze zleceniodawcami.
www.espedytor.pl
budownictwopolskie.pl
Budownictwopolskie.pl to portal poświęcony polskiemu budownictwu. Adresowany jest do przedsiębiorców, instytucji, firm oraz do osób fizycznych, zainteresowanych budownictwem w Polsce. Portal zawiera informacje ułatwiające inwestorom budowę domu, w tym: artykuły, porady, materiały instruktażowe, projekty, produkty oraz ogólnopolską bazę firm, materiałów, usług oraz sprzętu. Firmy działające na rynku budowlanym mają możliwość zareklamowania swojej działalności poprzez artykuły, porady, informacje o inwestycjach, przetargach, itp. Ponadto Portal zamieszcza bieżące wiadomości z rynku, oferty oraz informacje o nadchodzących targach.
www.budownictwopolskie.pl
kredyty.net
Kredyty.net to ogólnopolska platforma prezentująca produkty i usługi kredytowe banków i innych instytucji. Jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych serwisów finansowych należących do Grupy Netmedia. Bezpłatny dostęp do codziennie aktualizowanych i dobrze opisanych produktów bankowych oraz przyjaźnie zaprojektowany interfejs Kredyty.net, gwarantuje jego Użytkownikom błyskawiczne dotarcie do pożądanej oferty kredytowej. Pomagają w tym innowacyjne narzędzia, takie jak: MultiFormularz, umożliwiający wysłanie jednego zapytania do wielu banków i pośredników jednocześnie oraz Porównywarka, pozwalająca na szybkie porównanie kredytów gotówkowych, hipotecznych oraz samochodowych kilku banków jednocześnie.
www.kredyty.net
odchudzanie.com
Odchudzanie.com to ogólnopolski portal poradniczy w zakresie żywienia i dietetyki. Celem serwisu jest udzielanie pomocy ludziom chcącym w sposób bezpieczny dla zdrowia, zredukować masę ciała i wypracować prawidłowe nawyki żywieniowe. Serwis Odchudzanie.com oferuje użytkownikom szereg funkcjonalnych i innowacyjnych narzędzi, takich jak: stały dostęp do zbioru artykułów, dotyczących zasad poprawnego odżywiania oraz nowości z dziedziny dietetyki, dostęp do wciąż poszerzanej bazy przepisów dietetycznych, możliwość zakupu, poprzez strony partnerów serwisu, indywidualnej diety, suplementów wspomagających redukcję masy ciała oraz profesjonalnego sprzętu fitness, kalkulator oceniający masę ciała, kalkulator wyliczający dzienne potrzeby energetyczne organizmu.
Naszym zadaniem jest sprawienie, aby Użytkownicy Odchudzanie.com osiągnęli zamierzone cele dietetyczne, jak najlepszą formę fizyczną oraz psychiczną, a także, aby przekonali się, że dobrze skomponowana dieta nie musi być męcząca i nieprzyjemna, ale może stać się nowym, lepszym sposobem na życie!
www.odchudzanie.com
ortopedia.edu.pl
Gabinet lekarski dr med. Wiesława Kaczmarka świadczy pełen zakres usług ortopedycznych, dotyczących diagnozowania i leczenia schorzeń narządu ruchu. Począwszy od leczenia zachowawczego zmian zwyrodnieniowych stawów, bólów kręgosłupa, stanów pourazowych narządu ruchu do leczenia operacyjnego chorób ortopedycznych. Szczególny nacisk jest kładziony na endoprotezoplastykę stawów: biodrowego, kolanowego i skokowego, ale także na różnego rodzaje osteotomie korekcyjne, jak w paluchach koślawych czy płaskostopiu poprzecznym, artroskopie, artrotomie, tenolizy i inne. Możliwość zastosowania najnowocześniejszych implantów stawowych takich firm jak Biomet, Zimmer, Aesculap, Stryker, Johnson&Johnson i innych.
www.ortopedia.edu.pl
el-kuk.pl
EL-KUK specjalizuje się w szeroko pojętej dziedzinie elektroinstalacji. Firma zajmuje się głównie wykonywaniem robót elektroenergetycznych, pomiarów elektrycznych, prac montażowych, konserwacyjnych, serwisowych oraz instalacji elektrycznych urządzeń.
www.el-kuk.pl