O nas

   Portal rekomendowanefirmy.pl to źródło pozytywnej informacji o przedsiębiorcach, którzy wykonują profesjonalnie swoje usługi i terminowo regulują swoje zobowiązania. Ułatwiamy kontakty biznesowe z Kontrahentami, jak również dbamy o pozytywny wizerunek Firm. Cenimy sobie niezawodność, rzetelność, profesjonalizm i przedsiębiorczość.

Naszym celem jest podzielenie się wiedzą, która pozwoli innym przedsiębiorcom zawierać umowy z wiarygodnymi partnerami handlowymi i wyeliminować z obrotu gospodarczego tych, którzy nadużywają naszego zaufania.
   Wychodzimy z założenia, że Każdy przedsiębiorca działający na rynku powinien mieć dostęp do szczegółowych informacji o swoim kontrahencie. Zależy nam na tym, aby firmy mogły uzyskać szybką i pewną informację o kontrahencie, dlatego też w naszym katalogu prezentujemy firmy wraz z całą ich ofertą handlową, a oferty naszych Klientów dotarły do szerokiego grona potencjalnych klientów, którzy szukają firm, produktów i usług w Internecie.
Korzyści wynikające zamieszczenia państwa Firmy na portalu:
- oferty specjalistów z różnych branż w jednym miejscu,
- szybko znajdziesz produkty, których potrzebujesz,
- w łatwy sposób nawiążesz kontakty biznesowe,
- szczegółowe oferty usługodawców,
- możliwość porównania ofert różnych usługodawców,
- prosta w obsłudze wyszukiwarka,
- dokładna prezentacja produktów i usług,
- możliwość zamieszczenia zdjęć i filmu video,
- możliwość otrzymania Certyfikatu "Rekomendowana Firma".

wyróżnisz swoją Firmę spośród konkurencji, poprawisz jej pozycje w wynikach wyszukiwania i dotrzesz do jeszcze większego grona Klientów.
Nowoczesny funkcjonalny serwis
Możliwość wystawiania opinii przez Klientów
Możliwość zamieszczenia referencji
Solidny partner
Łatwa komunikacja
   Portal rekomendowanefirmy.pl tworzą specjaliści w dziedzinie marketingu internetowego, nowoczesnych technologii internetu, specjaliści z zakresu sprzedaży i prawa.
Prezentacja Rekomendowane Firmy