233

Wykańczanie wnętrz

 • Domaniewice 4A
  Klucze 32-310
  małopolskie
  Telefon: 506-895-652
  Nasza firma świadczy kompleksowe usługi kamieniarskie na zlecenie klientów indywidualnych. Działamy na terenie województwa małopolskiego.
 • ul. Sportowa 3
  Lipki
  Brzeg 49-300
  opolskie
  Telefon: 724-490-092
  Nasza firma świadczy kompleksowe usługi kamieniarskie na terenie województw opolskiego i dolnośląskiego. Obsługujemy klientów biznesowych i indywidualnych gwarantując wysoką jakość usług, sprawność działania i konkurencyjne ceny.
 • ul. Ksawerów 3
  Warszawa 02-656
  mazowieckie
  Telefon: 512 994 650
  Jesteśmy firmą budowlano- instalatorską z ponad dziesięcioletnim stażem na rynku.
Wyniki: 1 - 3 z 3 << < [1] > >>
Rekomendowane i polecane Firmy z branży: Wykańczanie wnętrz, oferujące swoje usługi i produkty. Po remoncie domu lub mieszkania przychodzi czas na ostatecznie wykończenie wnętrz. To właśnie prace wykończeniowe pozwalają na nadanie pomieszczeniom pożądanego wyglądu i charakteru. Dzięki pracom takim jak tynkowanie, malowanie, tapetowanie, kładzenie gładzi gipsowej czy montaż podłóg i oświetlenia możemy całkowicie zmienić dotychczasowe oblicze mieszkania. Warto zadbać o detale i szczegóły, co pozwoli na zachowanie harmonii i porządku w aranżacji poszczególnych pomieszczeń mieszkalnych. Zobacz opinie, lokalizację na mapie, galerię zdjęć, dane kontaktowe.
377
Lokalizacja
Branże