264

Tynki cementowo-wapienne

 • Kwiatowa 13
  Łambinowice 48-316
  opolskie
  Telefon: 504-203-741
  Nasza firma oferuje profesjonalne usługi budowlane. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, do potrzeb Klientów podchodzimy indywidualnie oraz gwarantujemy wysoką jakość usług z zachowaniem rozsądnych cen.
 • Minkowice 140
  Mełgiew 21-007
  lubelskie
  Telefon: 607-890-142
  Nasza firma oferuje kompleksowe usługi instalatorskie i budowlane na terenie powiatów łęczyckiego, świdnickiego i łęczyckiego. Gwarantujemy wysoką jakość usług, sprawność działania oraz konkurencyjne ceny.
Wyniki: 1 - 2 z 2 << < [1] > >>
Rekomendowane i polecane Firmy z branży: Tynki cementowo-wapienne, oferujące swoje usługi i produkty. Tynki cementowo-wapienne cieszą się dużym zainteresowaniem. Mogą być ostatecznym wykończeniem ściany, bądź też tworzyć podłoże do gładzi gipsowej czy tynków mineralnych. Tynki cementowo-wapienne otrzymuje się z mieszanki cementu, wody, wapna i piasku. Producenci często proponują gotowe produkty z dodatkiem substancji korzystnie wpływających na trwałość i estetykę tynków cementowo-wapiennych. Ich fenomenem jest wyjątkowa trwałość, elastyczność i estetyka. Zobacz opinie, lokalizację na mapie, galerię zdjęć, dane kontaktowe.
Lokalizacja
Branże