Zaprezentuj swoja oferte na Targach ELEKTROTECHNIKA
12-14 marca 2012, Warszawa Centrum EXPO XXI
Targi ELEKTROTECHNIKA to jedyne w Polsce targi szkoleniowe z zakresu nn i sn, teletechniki i teleinformatyki. Nadchodzaca edycja bedzie wyjatkowa z racji jubileuszu - swietujemy X-lecie targów!
Zapraszamy do udzialu wszystkich producentów i dystrybutorów:
- urzadzen,
- aparatury,
- sprzetu,
- urzadzen do przesylu,
- rozdzialu,
- kontroli i pomiaru energii elektrycznej,
Wlaczcie sie Panstwo w cykl szkolen dla ponad 2000 specjalistów:
projektantów, inzynierów budownictwa, inspektorów nadzoru, przedstawicieli zakladów energetycznych, sluzb utrzymania ruchu w zakladach przemyslowych i górniczych, inzynierów elektryków, wykonawców i administratorów wszelkich systemów elektroenergetycznych i teletechnicznych, przedstawicieli wladz samorzadowych, architektów i instalatorów, inwestorów, deweloperów, spóldzielni mieszkaniowych, a takze zarzadców oraz wlascicieli hoteli oraz odpowiedzialnych za inwestycje w ZOZach i wielkopowierzchniowych obiektach handlowych

Zaprezentujcie:
- Sluchaczom nowoczesne rozwiazania
- Odwiedzajacym innowacyjne, energooszczedne konstrukcje i systemy
Zapewniamy:
- Formule B2B
- 6-7 szkolen dziennie dla 100-150 osób kazde
- Ponad 15000 odwiedzajacych targi
- Kampania promocyjna obejmujaca 150.000 profesjonalistów z terenu calej polski
Dodatkowe wydarzenia:
- Wystawa TELETECHNIKA
- Targi Czystej Energii CENERG
- Strefa Innowacji
- Nagroda Ministra Gospodarki dla najbardziej innowacyjnych produktów i technologii
- Nagroda Prezydenta Lecha Walesy za Najlepszy Produkt Targów
Formularze zgloszeniowe do pobrania tutaj
Kontakt z naszym biurem
Zainteresowanych udzialem w Targach oraz wlaczeniem sie w program szkoleniowy prosimy o bezposredni kontakt: tel.: 22/649 76 69; 22/649 76 71; mail: elzbieta.dajer@agencjasoma.pl
Odwiedz nas na www.elektroinstalacje.pl
ZAPRASZAMY!