121

Super Księgi KATARZYNA SKOWROŃSKA

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasze Biuro Księgowe działa nieprzerwanie od 2003 roku. Zatrudnia doświadczoną i profesjonalną kadrę zarówno w dziale księgowości jak i w dziale kadrowo-płacowym posiadające Licencje Ministerstwa Finansów. Pracują u nas osoby które z należytą starannością ale też i z pasją wykonują swój zawód.

Jesteśmy po to aby wspierać współczesnego przedsiębiorcę analizując na bieżąco jego potrzeby. Od siebie wymagamy bardzo dużo i dlatego żeby sprostać wymogom nowoczesnych firmy ciągle podnosimy nasze kwalifikacje. Szkolenia oraz znajomość branżowych publikacji to nasze wsparcie w codziennej pracy.

Współpraca z naszym Biurem jest określona warunkami czytelnej umowy. Gwarantujemy szybkość reakcji, elastyczność w działaniu oraz nowoczesne narzędzia komunikacji między klientem a biurem.

Pracujemy na profesjonalnym oprogramowaniu księgowym i kadrowym. Biuro posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz spełnia wszelkie warunki bezpieczeństwa i poufności danych naszych klientów.

Obsługujemy firmy z różnych branż co pozwala nam na zdobywanie nowych doświadczeń i poszerzanie swoich kompetencji. Stale powiększająca się baza naszych klientów pozwala nam na zwiększanie zakresu naszych usług i potwierdza że warto Nam zaufać.

Nawiązujemy współpracę z klientami z całej Polski więc jeśli nie ma u Ciebie w miejscowości Biura Rachunkowego lub po prostu jest wg Ciebie za drogie dla nas to nie przeszkoda. Napisz, a my przekażemy szczegóły nawiązania takiej współpracy.

Zapraszam do skorzystania z naszych usług

Katarzyna Skowrońska