STUDIO REKLAMY DCB

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie szeroko pojętej reklamy i marketingu. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, do potrzeb Klientów podchodzimy indywidualnie, a na tle konkurencji wyróżnia nas bardzo dobra znajomość branży. Gwarantujemy staranność realizacji projektów według Państwa wizji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz produktów takich jak wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, kalendarze, teczki ofertowe czy papier firmowy.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Wykorzystujemy materiały zapewniające wysoką trwałość produktu. Nasze usługi cieszą się zaufaniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Dzięki dynamicznemu rozwojowi jesteśmy pewni, że uda nam się sprostać nawet najbardziej wygórowanym Państwa wymaganiom. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie ma dla wizerunki firmy dobrze wykonana wizytówka. Dbając o naszych klientów, DCB Studio Reklamy proponuje druk jedno i dwustronnych wizytówek na wysokiej jakości papierze. Dzięki temu otrzymujecie Państwo produkt, który nie ściera się i nie ulega zniszczeniu pod wpływem wilgoci. Chcąc jeszcze bardziej przedłużyć ich trwałość, proponujemy pokrycie powierzchni folią błyszczącą lub matową. Na wybrane miejsca możemy nanieść specjalny lakier, który sprawi, że wizytówka nabierze jeszcze bardziej efektownego wyglądu. Nie stosujemy gotowych szablonów więc nie boimy się nowych wyzwań. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, nawet te najbardziej zaskakujące.
Dobrze zaprojektowana i wykonana karta klienta podkreśla prestiż i pozycję firmy oraz buduje profesjonalny wizerunek. Studio Reklamy DCB oferuje wykonanie ich od projektu aż do druku w formacie 85 x 54 mm. Zadruk wykonujemy dwustronny na papierze kredowym lub kartonie Arktika a następnie zabezpieczamy go powlekając lakierem. Proces ten doskonale zabezpiecza przed wilgocią i ścieraniem oraz gwarantuje funkcjonalność. Dodatkowo możemy pokryć powierzchnię folią matową lub błyszczącą oraz nanieść lakier UV na wybrane miejsca np. logo. Zabiegi te w znacznym stopniu podnoszą elegancję gotowego produktu.
Plakat to bardzo ważna forma przekazu informacji reklamowych. Umieszczony w miejscu przebywania pożądanego odbiorcy (pasaż handlowy, środek komunikacji miejskiej), spowoduje że przekaz zostanie odebrany. Ponadto oglądany wielokrotnie zadziała doskonale na utrwalenie Waszej marki. Oferowane przez Studio Reklamy DCB plakaty drukowane są w kilku formatach i na papierach o różnej gramaturze.
Dodrze zaprojektowany kalendarz nie tylko przypomina o datach świąt, imieninach czy dniach wolnych. Kalendarz doskonale pełni rolę informacyjno, reklamową. Pozostanie on długo z obdarowaną nim osobą i będzie subtelnie przypominał o Twojej Firmie czy o promowanym przez Ciebie produkcie.
Papier firmowy to bardzo ważny element zwracający często w pierwszym kontakcie uwagę potencjalnego klienta na Państwa firmę. Zaprojektowany oraz wykonany profesjonalnie wywołuje pozytywne wrażenia i buduje dobry wizerunek firmy. Jednocześnie w sposób ledwo zauważalny utrwala Państwa logotyp i przekazuje dane teleadresowe. Taki właśnie papier firmowy w którym logotyp współgra z subtelnymi elementami graficznymi proponuje Państwu Studio Reklamy DCB. Druk wykonywany jest jednostronnie na papierze offsetowym, najczęściej 90g.
Foldery to bardzo ważny produkt marketingowy. Oferta nasza zawiera foldery w kilku formatach i na różnych grubościach papieru dzięki czemu mogą służyć jako element reklamowy, informacyjny lub np. jako ekskluzywne menu w restauracji.
Teczki ofertowa to produkt zapewniający profesjonalną i efektywną prezentację oraz kreację wizerunku Państwa firmy. Są wciąż mimo osiągnięć współczesnej elektroniki, jednym z najpopularniejszych środków prezentacji w kontakcie bezpośrednim. Teczki drukowane są na papierach o wysokiej gramaturze co zapewnia ich sztywność i wytrzymałość. Dodatkowo możemy pokryć powierzchnię folią matową lub błyszczącą oraz nanieść lakier UV na wybrane miejsca np. logo co w znaczący sposób podniesie elegancję gotowego produktu.
Teczki firmowe to produkt zapewniający profesjonalną i efektywną prezentację oraz kreację wizerunku Państwa firmy. Są wciąż mimo osiągnięć współczesnej elektroniki, jednym z najpopularniejszych środków prezentacji w kontakcie bezpośrednim. Teczki drukowane są na papierach o wysokiej gramaturze co zapewnia ich sztywność i wytrzymałość. Dodatkowo możemy pokryć powierzchnię folią matową lub błyszczącą co w znaczący sposób podniesie elegancję gotowego produktu.
Bloczki firmowe to doskonały sposób na utrwalenie informacji o firmie, na przypomnienie o oferowanej usłudze czy produkcie. Bloczki firmowe są w tej kwestii niezastąpione ponieważ każda kolejna kartka będzie subtelnie przypominać o Twojej firmie. Oferujemy kilka rodzai bloczków różniących się formatem, ilością kartek w bloczku, posiadaniem okładki lub jej brakiem.
Koperty z nadrukiem firmowym w pełnym kolorze CMYK to możliwość umieszczenia na kopercie Twojego logo lub kolorowej ilustracji promującej firmę, produkt czy usługę.
Biurwar to podkład na biurko pozostający u klienta przez dłuższy czas. Ugruntowuje markę firmy a przez umieszczenie na nim danych teleadresowych ułatwia kontakt. Może również przypominać o usłudze którą świadczymy lub o produkcie który promujemy. Jest niezastąpionym nośnikiem reklamy. Klejenie po dolnej krawędzi zapobiega zawijaniu się papieru przez co biurwar zawsze wygląda estetycznie. Dla dodania sztywności podklejony jest od spodu kartonem.
Pieczątka to nieodzowny atrybut każdego biura. Oferujemy pieczątki, automaty, gumy stemplarskie, datowniki i inne urządzenia do pieczętowania.
Kto nie lubi otrzymywać prezentów. Prezent w postaci długopisu lub znaczka to niedrogi drobiazg który potrafi wiele zmienić. To dzięki temu drobiazgowi właśnie Twoja firma może zostać zauważona i wybrana spośród wielu, a umieszczone na nim dane teleadresowe pozwolą na łatwy kontakt również w przyszłości.