PPHU KONSTAL Andrzej Kurnik

  • 2.57 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasza firma
Konstal - Produkcja garaży i bram garażowych


  

Produkcję oraz sprzedaż garaży blaszanych rozpoczęliśmy w 2001 roku. Od początku stawiamy sobie najwyższe cele dzięki czemu staliśmy się jednym z wiodących producentów w kraju zyskując tysiące zadowolonych klientów. Nasz sukces kryje się nie tylko w wysokiej jakości wytwarzanych produktów, ale także w wykorzystywaniu w procesie produkcji nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wszystko po to, aby nasze produkty były wytrzymałe, funkcjonalne, oraz bezpieczne dla każdego użytkownika.

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów i fachowej obsługi klienta jest przeszło 3000 pozytywnych komentarzy w serwisie Allegro.pl. Codziennie staramy się podnosić poziom obsługi klienta i jakości naszych produktów, mając nadzieje, że już niebawem osiągniemy 100% pozytywnych komentarzy.

Kojce dla psów
Oferujemy Państwu trwałe i estetycznie wykonane kojce, które zapewnią komfortowe warunki dla każdego psa. Kojce wykonane są z materiałów gwarantujących bezpieczeństwo dla Państwa zwierząt.
Garaże blaszane
Nasze garaże blaszane d wielu lat spełniają marzenia oraz nawet najbardziej wygórowane wymagania naszych klientów. Cenione są one przede wszystkim za trwałość oraz solidność konstrukcji, prostotę użytkowania oraz nienaganny, elegancki wygląd. Dzięki użyciu do produkcji np. kątowników zimno giętych oraz blachy trapezowej nitami aluminiowymi konstrukcja jest do zniszczenia. Atrakcyjna cena w połączeniu z wysoką jakością czyni ten produkt jednym z bardziej popularnych na rynku.
Bramy garażowe
Nasze bramy garażowe są popularne ze względu na swoją trwałość, prostotę korzystania oraz estetyczny bezpretensjonalny wygląd. Dzięki solidnej konstrukcji użytkowanie jej jest możliwie przez długie lata. Dzięki specyficznej budowie podnoszenie bramy jest niezwykle proste i swobodne zaś odpowiednie wyregulowanie zapobiega jej gwałtownemu opadaniu. Wysoka jakość, estetyczny wygląd oraz proste użytkowanie sprawia, ze zainteresowanie tym produktem stale rośnie.
Wiaty
Wiaty są równie popularne co bramy garażowe oraz garaże blaszane. Mają solidną konstrukcję, oryginalny i niecodzienny wygląd oraz są proste w użytkowaniu. To, co zdobyło serca klientów to przede wszystkim atrakcyjna cena połączona z wysoką jakością. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.