234

FORTUNATA Biuro Rachunkowo-Usługowe Halina Ostrowska-Sawicka

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasze biuro rachunkowe jest nie tylko profesjonalne, ale także rzetelne i fachowe a dzięki doświadczeniu i wieloletniej praktyce jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom naszych klientów na najwyższym poziomie.
W ramach naszej działalności zajmiemy się nie tylko kompleksowymi usługami księgowymi, ale także obsługą prawną naszych Klientów.
Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników a dzięki naszej bogatej ofercie zaoszczędzą Państwo swój cenny czas i pieniądze.
Dogodna lokalizacja naszego biura rachunkowego także jest dodatkowym atutem.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

W ramach naszej oferty zajmiemy się prowadzeniem rejestrów od towarów i usług na potrzeby rozliczeń podatków oraz ewidencji środków trwałych czy wyposażenia. Dzięki zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry księgowej jesteśmy w stanie profesjonalnie wykonać sprawozdania GUS, Rachunku Zysków i Strat oraz Bilansu. W ramach naszej działalności zajmiemy się wykonaniem i złożeniem w Urzędzie Skarbowym deklaracji PIT, VAT i CIT. Zapraszamy Państwa do współpracy.
Nasze biuro rachunkowe w ramach swojej działalności zajmie się rozliczeniem księgi przychodów i rozchodów w Państwa przedsiębiorstwie na najwyższym poziomie. Ponadto zajmiemy się rozliczeniem podatku od towarów i usług, zaewidencjonujemy środki trwałe, wyposażenie, amortyzację oraz sporządzimy i złożymy w Urzędzie Skarbowym deklaracje VAT i PIT.
Nasze biuro rachunkowe dzięki doświadczeniu oraz wieloletniej praktyce i umiejętnościom zajmie się ewidencją ryczałtową w Państwa przedsiębiorstwie. Ponadto dodatkowo sporządzimy roczne zeznanie ryczałtowe na najwyższym poziomie.
W ramach naszej działalności zajmiemy się profesjonalnym sporządzeniem listy płac łączenie z prowadzeniem kartotek wynagrodzeniowych zatrudnionych pracowników oraz sporządzimy deklaracje, dokumentacje i wnioski niezbędne w przypadku prowadzenie księgowości kadrowo- płacowych w przedsiębiorstwie.
Nasze biuro rachunkowe w ramach swojej działalności zajmie się sporządzeniem zeznań podatkowych na najwyższym poziomie takich jak PIT 36, PIT36 L, PIT 37, PIT 28, PIT 16-A. Wieloletnie doświadczenie oraz nasze umiejętności poparte praktyką pozwalają nasze obowiązki wykonywać nam solidnie i fachowo.