264

Ceramika ozdobna

 • Osiedle Widok 23e/10
  Świebodzin 66-200
  lubuskie
  Telefon: 608-497-067
  Ceramiką i usługami ceramicznymi zajmuję się od prawie trzydziestu lat, jestem mistrzem pieców przemysłowych zaś bogata praktyka i ponadprzeciętne umiejętności oraz pasja pozwalają mi świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie.
 • ul. Głowna 27
  Kudowa-Zdrój 57-350
  dolnośląskie
  Telefon: 605 330 074
  Łączymy ceramikę z materiałami takimi jak papier, plastik, drut i tkanina, dzięki czemu są nie tylko niepowtarzalne, ale także wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Jesteśmy producentem kubków, mis, talerzy, zestawów, rzeźb, wazonów, aniołków, figurek ozdobnych czy świeczników.
Wyniki: 1 - 2 z 2 << < [1] > >>
Rekomendowane i polecane Firmy z branży: Ceramika ozdobna, oferujące swoje usługi i produkty. Każdy z nas pragnie mieć dom o pięknym i eleganckim wnętrzu. Nic więc dziwnego, że podczas aranżacji wnętrz skupiamy się na doborze właściwej kolorystyki, tonów i elementów tak, by mieszkanie tworzyło harmonijną całość. jeżeli zależy Ci na oryginalnym i wyjątkowym wystroju wnętrza, nie możesz zapomnieć o czymś takim jak ceramika ozdobna. Porcelana, piękne figurki i misterne wyroby ceramiczne uczynią Twoje mieszkanie miejscem eleganckim i wyjątkowym. Zobacz opinie, lokalizację na mapie, galerię zdjęć, dane kontaktowe.
369
Lokalizacja
Branże