235

Biuro Usług Księgowych BILANSIK Barbara Michalak

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasze biuro rachunkowe działa na zlecenie małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. na bieżąco jesteśmy ze zmianami zachodzącymi w Ustawie o Rachunkowości oraz w prawie podatkowym, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu profesjonalną obsługę księgową z zachowaniem dyskrecji i lojalności. godnie reprezentujemy Państwa interesy przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, rozliczenia międzyokresowe, kartę podatkową, obsługę kadrowo- płacową, ewidencję zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ewidencję środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych.

Przygotowujemy deklaracje podatkowe oraz składamy je w Urzędzie Skarbowym Podatnika. Specjalizujemy się w sprawozdawczości finansowej i statystycznej. Pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej i w wyprowadzaniu zaległości z firmy. Zapraszamy Państwa do współpracy.

 


Nasze biuro rachunkowe powstało z myślą o kliencie wymagającym, który ceni swój cenny czas oraz pieniądze. Zatrudniamy tylko wykwalifikowaną kadrę pracowników, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu wysoką, jakość usług, dokładność oraz rzetelność, które doceniło wielu naszych dotychczasowych klientów. W ramach naszej oferty zajmiemy się profesjonalnym prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów w Państwa przedsiębiorstwie. Od wielu lat na najwyższym poziomie prowadzimy ewidencję podatku VAT, czego najlepszym dowodem są liczne referencje. W ramach naszej oferty zajmiemy się również prowadzeniem pozostałych ewidencji zgodnie z przepisami prawa rachunkowego oraz podatkowego.
Nasza biuro rachunkowe istnieje na Polskim rynku od dwudziestu lat i jako główny cel stawiamy sobie sprostanie Państwa oczekiwaniom oraz dążenie do tego, aby zaoszczędzili Państwo swój cenny czas oraz pieniądze. W ramach naszej oferty zajmiemy się profesjonalnym i fachowym zewidencjowaniem przychodów oraz podatku VAT. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług, gwarantujemy pełen profesjonalizm, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów.
Nasze biuro rachunkowe świadczy swoje usługi na wysokim poziomie dzięki doświadczeniu, kwalifikacjom oraz pasji. W ramach naszej oferty zajmiemy się opracowaniem zakładowego planu kont, fachowym prowadzeniem Księgi Głównej oraz pełnej ewidencji podatku VAT. Zajmiemy się rozliczeniem różnicą kursowych walut obcych oraz sporządzeniem deklaracji takich jak CIT- 2 oraz VAT-7. Nasi księgowi sporządzą bilans zysków i strat oraz rozliczenia roczne.
Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi zarówno dla mniejszych jak i większych przedsiębiorstw każdego klienta traktując indywidualnie. W ramach ans zje oferty zajmiemy się kompleksową księgowością kadrowo-płacową, w której poprowadzimy kardy i płace zatrudnionych pracowników, zajmiemy się rozliczeniem składek ZUS oraz sporządzimy roczne deklaracje takie jak PIT- 40, PIT-11 oraz wszystkich PIT-ów 30.

Opinia:
Dobra KSIĘGOWA!!!

  • Currently 3.5/5 Stars.
 Autor opini: JANINA | Data dodania: 10-31-2012


Opinia:
Bardzo rzetelna i konkretna firma.Bardzo polecam!!!

  • Currently 3.5/5 Stars.
 Autor opini: Krystyna | Data dodania: 01-07-2011