Bakcyl Sport

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stowarzyszenie Aktywności Sportowej BAKCYL zostało założone przez młodych, kreatywnych kochających rekreację i aktywny wypoczynek ludzi, którzy po dziś dzień robią wszystko, aby zarazić miłością do sportu zarówno dzieci, młodzież jak i ludzi dorosłych.
Organizujemy obozy letnie i zimowe, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród ludzi mających bakcyla do sportu i aktywnego trybu życia.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Nasi podopieczni mają okazję przeżyć fantastyczne przygody w najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscach Polski. Liczne konkursy, zabawy i wycieczki sprawią, że wyjazd ten będzie dla nich niezapomnianym przeżyciem, a wszystko to pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunów.
Dla młodzieży 13-18 lat- na wyjeździe rekreacyjno-sportowym organizowanym przez Bakcyla młodzież może spędzić aktywnie czas w grupie rówieśników, spełniać wyzwania i marzenia. Liczne atrakcje i miła atmosfera sprawiają, ze każdy wyjazd jest niezapomnianą przygodą.
Stowarzyszenie Bakcyl organizuje także obozy tenisowe dla wszystkich, którzy kochają grę w tenisa, są dobrymi zawodnikami i odnieśli sukcesy lub też przeciwnie: pragną nauczyć się tego typu sportu w milej atmosferze i wspaniałym otoczeniu.
Jeśli chcesz aktywnie wypocząć, lubisz ekstremalne wyzwania a adrenalina we krwi to dla Ciebie normalność, mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję spędzenia aktywnie czasu wolnego wśród ludzi takich jak Ty na obozie sportów wodnych.
To aktywny wypoczynek dla najmłodszych i młodzieży, którym nie straszne zima i mrozy. Wiele atrakcji, ciekawych konkursów oraz co najważniejsze różnego rodzaju sportów nie pozwoli wam się nudzić. Zapraszamy!
Organizujemy dla wszystkich miłośników nart i stoków narciarskich. Posiadamy ciekawy program wycieczki, dzięki któremu nikt nie będzie się nudził a wyjazd będzie niezapomniana przygodą, która pozwoli rozwinąć umiejętności narciarskie.
Są z roku na rok coraz bardziej popularne zwłaszcza wśród młodzieży. Oferujemy ciekawe kursy, aktywne i bezpieczne spędzenie czasu na stoku wśród rówieśników i doświadczonych opiekunów. Zapraszamy! Przez cały rok organizujemy:
Imprezy okolicznościowe, które zarażą najmłodszych bakcylem do sportu i aktywności fizycznej.
Pikniki, Festyny, sportowe urodziny, które w niecodzienny i niezapomniany sposób pozwolą spędzić aktywnie czas.
Imprezy sportowo - rekreacyjne dla szkół (Dzień sportu, Dzień dziecka), które sprawią, że Uczniowie będą mogli spędzić czas aktywnie wraz ze swoimi rówieśnikami.
Imprezy sportowo - rekreacyjne dla firm (Integracja, Team building), które pozwolą poznać współpracowników z zupełnie innej strony.

Opinia:
Polecam.Sama jeżdżę i jestem naprawdę zadowolona.Kadra super,a najlepszy to chyba Seba!

  • Currently 3.5/5 Stars.
 Autor opini: Oluśśś | Data dodania: 09-25-2010


Opinia:
polecam gorąco wakacje z bakcylem,nie zapomniane przeżycia,kolonie przepełnione sportem, ruchem i świetną zabawą.
Kadra z najwyższej pułki , która stawia na świetną zabawę i bezpieczeństwo uczestników.
Pozdrawiam .....

  • Currently 3.5/5 Stars.
 Autor opini: pietrek z AWF | Data dodania: 06-25-2010


Opinia:
polecam serdecznie wypoczynek z bakcylem....świetna kadra z doświadczeniem,
perfekcja i bezpieczeństwo uczestników piorytet organizatorów....
niezapomniane wspomnienia i znajomosci na lata .
Pozdrawiam wszystkich bakcylaków:)

  • Currently 3.5/5 Stars.
 Autor opini: kasia | Data dodania: 03-24-2010