264

Zakład Stolarski Paweł Andrzejewski

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasz zakład stolarski istnieje od roku 1963 i od tamtej pory świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie.
Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych, biurowych, drzwi i okien z najlepszych materiałów oraz przy użyciu tylko najnowszych technologii.
Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę jego propozycje i wymagania. Wykonamy każde nawet najbardziej nietypowe zlecenie gwarantując wysoką jakość wykonania.
Zapraszamy Państwa do współpracy z nami.
NA HASŁO REKOMENDOWANEFIRMY.PL RABAT 5% NA DOWOLNE DRZWI, TYLKO DO 14 KWIETNIA!!!
Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do soboty od 8 do 22.
Nasza firma zajmie się wykonaniem drzwi zewnętrznych z najlepszego materiału i najnowszych technologii zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami naszych klientów.
W ramach naszej działalności zajmiemy się produkcją drzwi szklanych. Służymy fachowym doradztwem, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie co jest gwarancją wysokiej jakości naszych usług.
W ramach naszej oferty zajmiemy się także wykonaniem drzwi wewnętrznych na najwyższym poziomie procesie produkcji korzystamy tylko z najnowszych technologii i najwyższej jakości drewna dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu trwałość i solidność naszych produktów.
Na zlecenie naszych klientów, których stawiamy zawsze na pierwszym miejscu zajmiemy się renowacją oraz rekonstrukcją drzwi na najwyższym poziomie.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz umiejętnościom zajmiemy się stolarstwem meblowym zgodnie z oczekiwaniami naszych zleceniodawców. Do pracy korzystamy tylko z najnowszych narzędzi i sprzętu dzięki czemu cieszymy się zaufaniem i uznaniem klientów.
W trosce o komfort oraz wygodę naszych klientów w ramach naszej oferty zajmiemy się także produkcją mebli na wymiar. Służymy fachowym doradztwem gwarantując trwałość i solidność usług.
W ramach naszej oferty zajmiemy się także produkcją mebli ekskluzywnych która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ich styl oraz niewymuszona elegancja sprawią, że pomieszczenie w którym będą się znajdować zyska niepowtarzalny charakter.
W ramach naszej działalności zajmiemy się także wykonaniem wysokiej jakości opasek, które spełnią Państwa oczekiwania i wymagania. Wykonamy je z najlepszych materiałów oraz przy użyciu najnowszych i innowacyjnych technologii.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać profile listewek perfekcyjnie i fachowo. Gwarantujemy wysoką jakość usług i indywidualne podejście do każdego klienta.