255

Zakład Robót Instalacyjno Budowlanych i Gazowych Jerzy Maczuga

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma powstała w roku 1988 i świadczy swoje usługi w zakresie wykonywania, modernizacji oraz instalacji gazowych, centralnego ogrzewania, wodno - kanalizacyjnych.
W ramach swojej działalności zajmiemy się także profesjonalnym wykończeniem wnętrz oraz remontami.
Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy naszego klienta, podchodzimy do jego potrzeb indywidualnie i ponadto służąc mu fachowym doradztwem.
Jesteśmy profesjonalni i fachowi czego dowodem są liczne referencje i rekomendacje.
Zapraszamy Państwa do współpracy z nami.

Nasza firma w ramach swojej działalności podejmie się na zlecenie Państwa wykonanie instalacji gazowej solidnie, bezpiecznie i profesjonalnie. Posiadamy niezbędne kwalifikacje, uprawnienia i wiedzę. Zapraszamy Państwa do współpracy.
W ramach naszej oferty podejmiemy się wykonania remontów i modernizacji wnętrz oraz instalacji różnego typu. Niezbędne doświadczenie, uprawniania i umiejętności pozwalają nam spełnić wymagania naszych klientów.
Nasza firma podejmie się wykonania instalacji kanalizacyjnych na najwyższym poziomie jako główny cel stawiając sobie zadowolenie naszych klientów i zleceniodawców. Dołożymy wszelkich starań aby każde zlecenie zostało wykonane bezpiecznie, terminowo i perfekcyjnie.
W ramach naszej działalności zajmiemy się wykonawstwem instalacji wodociągowych zgodnie z oczekiwaniem naszych klientów. Służymy fachowym doradztwem i indywidualnym podejściem do potrzeb każdego klienta. Zapraszamy Państwa do współpracy z nami.