379

Zakład Ogólnobudowlany Jacek Witemberg

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną, która działa na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, bogata praktyka zawodowa, indywidualne podejście do wymagań Klienta oraz wysoki standard usług.

Główny zakres naszej działalności stanowi budowa domów.

Przestrzegamy wszelkie przepisy i spełniamy niezbędne normy i standardy.

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na terminowość i jakość.

Służymy fachowym doradztwem, a na każdym etapie inwestycji konsultujemy nasze działania z Klientem.

Specjalizujemy się także w dekarstwie, brukarstwie oraz przeprowadzaniu remontów.

Współpracujemy z wiodącymi producentami materiałów budowlanych, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najlepsze i najsolidniejsze rozwiązania w konkurencyjnej cenie.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne i podmioty gospodarcze.

Jesteśmy firmą godną zaufania.

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi dekarskie od początku prowadzenia działalności. Zajmiemy się montażem pokryć dachowych, wykonaniem dociepleń oraz konserwowaniem dachu. Dbamy o to, aby każde zlecenie zostało wykonane sprawnie, fachowo, estetycznie i w wyznaczonym terminie. Grono naszych pracowników zasilają wykwalifikowani fachowcy. Pracę wykonujmy z zachowaniem wszelkich norm i zalecanych standardów.
Kolejny zakres naszej działalności obejmuje kompleksowe prace brukarskie. Stawiamy przede wszystkim na jakość i estetykę, o czym świadczą liczne rekomendacje oraz dotychczasowe realizacje powierzonych nam zleceń. Zajmiemy się układaniem kostki granitowej, betonowej i klin kierowanej na podjazdach, ścieżkach, drogach, chodnikach i tarasach.
W ramach naszej działalności przeprowadzamy kompleksowe i profesjonalne prace remontowe, zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Zajmiemy się układaniem glazury i terakoty, malowaniem ścian i sufitów, szpachlowaniem oraz innymi pracami remontowo- wykończeniowymi. W pracy przywiązujemy ogromną uwagę do precyzji i estetyki tak, by efekt końcowy sprostał nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom i wymaganiom.