Zakład Ogólnobudowlany Instalatorstwo Sanitarne Wodno-Kanalizacyjne CO i Gazowe Szczupaczyński Leszek

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma wyróżnia się na tle konkurencji rzetelnością, profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdego zlecenia.
Nasza szeroka i atrakcyjna oferta skierowana jest zarówno dla klienta indywidualnego, jak i dla przedsiębiorstw oraz instytucji.
W ramach naszej działalności podejmiemy się montażu instalacji gazowych, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych oraz hydraulicznych.
Przyjmiemy zlecenia dotyczące ich renowacji, regulacji i czyszczenia z wykorzystaniem najlepszych narzędzi i środków.
Zamontujemy pompy ciepła, wykonamy oczyszczalnie przydomowe, przyłącza wody i kotłownie na EKO-groszek.
W trosce o środowisko naturalne podejmiemy się montażu centralnych odkurzaczy, kolektorów słonecznych i wentylacji w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz w firmach i przedsiębiorstwach.
Specjalizujemy się także w rekuperacji i montażu ogrzewania grzejnikowego, sufitowego oraz ściennego.
Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, a w szczególności w mieście Gryfice.
Zapraszamy Państwa do współpracy.

W ramach naszej działalności podejmiemy się montażu, renowacji oraz regulacji instalacji centralnego ogrzewania w domach klientów indywidualnych oraz w przedsiębiorstwach i instytucjach.
Specjalizujemy się kompleksowo w instalacjach wodno- kanalizacyjnych. Podejmiemy się ich profesjonalnego montażu, naprawy i renowacji. Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Przyjmiemy zlecenia od osób prywatnych, przedsiębiorstw i spółdzielni mieszkaniowych.
Montaż pomp ciepła wymaga nie tylko odpowiedniego doświadczenia, ale także kwalifikacji i specjalnych uprawnień. Dzięki profesjonalnemu montażowi pompy ciepła, koszty ogrzewania zmniejszą się, co jest niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem.
Przydomowe oczyszczalnie ścieków są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale są także ekonomicznym rozwiązaniem dla klienta ceniącego wysoką jakość, innowacyjne technologie oraz prostotę działania. Świetnie sprawdzą się przy budownictwie jednorodzinnym.
W ramach naszej działalności zajmiemy się wykonaniem przyłączy wody fachowo i solidnie. Jesteśmy otwarci na skomplikowane i nietypowe zlecenia. Gwarantujemy wysoką jakość i skuteczność w rozsądnej cenie.
Nasza firma specjalizuje się w montażu, renowacji oraz naprawie różnego rodzaju instalacji gazowych. Wykorzystujemy najlepszy sprzęt oraz profesjonalne narzędzia. Działamy na zlecenie klienta indywidualnego, przedsiębiorstw, spółdzielni mieszkaniowych oraz instytucji.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo kotły gazowe i olejowe, wyróżniające się wysoką jakością, prostotą montażu, funkcjonalnością i żywotnością. Wysoka jakość w rozsądnej cenie.
Kotłownie na EKO- groszek są ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem dla klienta wymagającego i ceniącego wysoką jakość. Nasza firma podejmie się montażu kotłowni na EKO-groszek profesjonalnie i na najwyższym poziomie.
Kolektory słoneczne są najlepszym przykładem na to, jak wiele korzyści można czerpać z odnawialnych źródeł energii. Energia pozyskiwana w ten sposób nie tylko nie wyrządza szkód środowisku naturalnemu, ale pozwala także znacznie zmniejszyć koszty ponoszone przez klienta.
Dziś rzadko kto wyobraża sobie pracę albo wykonywanie codziennych obowiązków w niewentylowanych pomieszczeniach. Nasza firma podejmie się montażu, czyszczenia oraz renowacji wentylacji w domach, w przedsiębiorstwach oraz w instytucjach.
Pod pojęciem rekuperacji rozumiemy powtórne wykorzystanie energii cieplnej gazów. Proces rekuperacji wykorzystywany jest w domach, instytucjach i przedsiębiorstwach, co pozwala ustabilizować i utrzymać temperaturę na jednakowym poziomie oraz zmniejszyć koszty ogrzewania. Nasza firma podejmie się rekuperacji na najwyższym poziomie.
W ramach naszej działalności podejmiemy się wykonania drobnych prac remontowych takich jak biały montaż: zamontujemy, przeniesiemy, zdemontujemy umywalki, wanny, sedesy i brodziki profesjonalnie i fachowo.
Nasza firma podejmie się montażu ogrzewania podłogowego, który zagwarantuje komfort mieszkańców oraz zapobiegnie utracie ciepła. W pracy wykorzystujemy jedynie specjalistyczne narzędzia i sprzęt oraz materiały cenionych producentów. Konkurencyjne ceny i bogata oferta sprawiają, że nasze usługi w zakresie ogrzewania podłogowego cieszą się zainteresowaniem i satysfakcją klientów.
Centralne odkurzacze sprawdzą się wśród klientów wymagających, ceniących komfort oraz innowacyjne rozwiązania w konkurencyjnej cenie. Funkcjonalne, wygodne w użytkowaniu zbawiennie wpływają na życie i zdrowie alergików, małych dzieci i niemowląt oraz ludzi starszych. Systematyczne wykorzystywanie i użytkowanie centralnych odkurzaczy zagwarantuje przyjazny dla zdrowia człowieka mikroklimat w pomieszczeniach mieszkalnych. Nasza firma podejmie się montażu odkurzaczy centralnych na najwyższym poziomie.
Nasza firma podejmie się montażu ogrzewania ściennego, które nie tylko zmniejszy koszty pozyskiwania ciepła i energii, ale także wpłynie na komfort mieszkańców. Przyjmiemy zlecenia od klienta indywidualnego, instytucji oraz firm o różnym profilu działalności.
Ogrzewanie sufitowe jest coraz częściej stosowanym rozwiązaniem uzyskiwania ciepła w sposób ekonomiczny i komfortowy. Każde zlecenie wykonujemy solidnie i fachowo, czego najlepszym dowodem są liczne referencje i rekomendacje.
W ramach naszej działalności zajmiemy się profesjonalnym montażem instalacji centralnego ogrzewania. Ogrzewanie grzejnikowe jest tradycyjną i najczęściej wybieraną przez klientów metodą uzyskiwania ciepła. Zatrudniamy specjalistów, którzy dzięki odpowiednim uprawnieniom i kwalifikacjom wykonają każde zlecenie na najwyższym poziomie.
W ramach naszej działalności podejmiemy się montażu, naprawy i renowacji instalacji sanitarnych w przedsiębiorstwach, w prywatnych mieszkaniach oraz w instytucjach. Gwarantujemy wysoką jakość pracy oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta.