255

Zakład Instalacji Sanitarnych I Robót Ogólnobudowlanych Czernecki Czesław

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi instalatorskie już od roku 1985.

Mamy na względzie Państwa satysfakcję i zadowolenie, dzięki czemu nasze dotychczasowe realizacje są solidne, kompleksowe i profesjonalne.

Zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników, którzy znają się na swoim fachu.

Wciąż poszerzam zakres naszej działalności, by była ona jeszcze lepsza i bardziej konkurencyjna.

Specjalizujemy się w wykonawstwie instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, centralnego ogrzewania oraz w świadczeniu usług ogólnobudowlanych.

Pomagamy Klientom w wyborze najlepszych rozwiązań.

Współpracujemy z klientem biznesowym i indywidualnym na terenie całego województwa śląskiego.

Nasze realizacje są bezpieczne, solidne i funkcjonalne.

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz wysoki standard usług, co potwierdzają pozytywne rekomendacje i referencje.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. 

W ramach naszej działalności zajmiemy się montażem instalacji gazowych, ich modernizacją, naprawą i konserwacją. Bardzo dobrze znamy się na swoim fachu, a nasze realizacje cieszą się zaufaniem i uznaniem klientów.
Specjalizujemy się w montażu instalacji sanitarnych. Jesteśmy dokładni i precyzyjni, a nasze instalacje spełniają wszelkie normy i założenia. Służymy fachowym doradztwem. Gwarantujemy wysoką jakość w konkurencyjnej cenie.
W ramach naszej działalności zajmiemy się montażem, naprawą i skuteczną modernizacją instalacji wodociągowych. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i z zaangażowaniem, gwarantując wysoki poziom naszych realizacji, ich bezpieczeństwo i funkcjonalność.
Nasza firma zamontuje centralne ogrzewanie w domach, mieszkaniach prywatnych, podmiotach gospodarczych i budynkach użytkowych. Naszymi pracownikami są wykwalifikowani fachowcy, co przekłada się na jakość naszych usług.
W ramach naszej działalności zajmiemy się montażem instalacji kanalizacyjnych. Bogate doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracowników, zaangażowanie oraz wykorzystanie specjalistycznego sprzętu wpływa na wysoki standard naszych usług.
W ramach naszej oferty sprawnie i fachowo zajmiemy się montażem instalacji wentylacyjnych w Państwa domach, mieszkaniach, biurach i lokalach.
Specjalizujemy się także w montażu instalacji solarnych. Rekomendacje potwierdzają jakość naszej pracy.
Nasi Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo z naszej strony, indywidualne podejście do ich potrzeb oraz wysoki standard usług z zachowaniem konkurencyjnych cen. W ramach naszej oferty zajmiemy się montażem kotłowni.
Naszą specjalizacją są również instalacje wodne. Wykonamy je sprawnie, fachowo i zgodnie z przepisami prawa budowlanego.