Zakład Handlowo Produkcyjno Usługowy ALICJA

  • 4 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma działa od 1990 roku, specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju konstrukcji metalowych.
Nasza marka cieszy się zaufaniem i uznaniem klientów co możliwe jest dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz konkurencyjnym cenom.
W ramach naszej oferty znajdziecie Państwo wysokiej jakości hale, wiaty, garaże, ogrodzenia oraz kontenery.
Nasze produkty wytwarzane są przy współudziale najnowszych technologii dlatego gwarantujemy Państwu ich solidność, trwałość i żywotność.
Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
Zapraszamy Państwa do współpracy.  


KONTAKT:

biuro tel.(0-58) 535-15-96 (6:00-15:00)

biuro tel.(0-58) 535-48-84 (6:00-15:00)

biuro2 tel. (0-52) 562-56-63 (7:00-15:00)

biuro2 tel. (0-52) 332-75-75 (12:00-22:00)

tel.601-657-168 (hale, kontenery, ogrodzenia)

tel.601-193-777 (garaże kolor, premium)

tel.695-214-000 (komplety garaży)

fax: (0-58) 535-15-96; (0-52) 562-56-63
( 7:00 - 15:00 )

e-mail: biuro@garazyki.pl

Można również otrzymać informacje
na naszym gg:

Zakład Handlowo Produkcyjno Usługowy Alicja
86-170 Nowe, ul. Gdańska 26

Zakład produkcyjny
znajduje się w miejscowości Pieniążkowo
(7 km na północ trasą A1 od Nowego).
 

Nasze garaże ocieplane cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dzięki solidnej konstrukcji z kształtowników zamkniętych, wykorzystaniu farby podkładowej, nawierzchniowej bądź ocynkowanej, mamy pewność, że nasze garaże są wytrzymałe i funkcjonalne. Garaże posiadają kratki wentylacyjne, konstrukcja zostaje obrobiona wiatrownicą i narożnikami. Istnieje możliwość wykonania bramy segmentowej oraz napędu elektrycznego. Każdy garaż zostaje precyzyjnie ocieplony wysokiej jakości materiałem izolacyjnym.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości garaże stalowe, które zostały wyprodukowane z ocynkowanej blachy trapezowej. Ich zaletą jest funkcjonalność i prostota użytkowania, dlatego znalazły zastosowanie jako magazyny czy garaże dla aut osobowych i busów. Ich konstrukcja jest niezwykle stabilna i mocna. Konkurencyjna cena produktu oraz jego wysoka jakość sprawiają, że cieszy się on niesłabnącą popularnością.
Garaże powlekane wysokiej jakości możecie odnaleźć Państwo w naszej ofercie. Garaż pokryty jest specjalną blachą trapezową, dzięki czemu cechuje go ponadprzeciętna solidność i stabilność. Jego prostota użytkowania oraz wysoka jakość czynią go jednym z naszych popularniejszych produktów. Świetnie sprawdzi się w roli magazynu lub garażu samochodowego.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości bramy rozwierane, które wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej. Jej niezaprzeczalnymi atutami są prostota użytkowania, stabilna i solidna konstrukcja, która jest gwarancją bezpieczeństwa i żywotności. Konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo wyróżniają nas spośród innych firm w branży blacharskiej zaś nasze produkty i wyroby cieszą się zaufaniem i niesłabnącym zainteresowaniem klientów.
Bramy uchylne są wygodną propozycją dla klientów ceniących wysoką jakość oraz komfortowe rozwiązania. Jej cechy to stabilność, prostota użytkowania oraz niezwykle estetyczny wygląd. Konkurencyjna cena oraz wysoka jakość sprawią, że wyrób ten sprosta Państwa nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo bramy przesuwane, które zamontować można zarówno an zewnątrz jak i od środka. Ich konstrukcja jest prosta i stabilna, dzięki czemu można wyprodukować bramy nawet o dużych gabarytach. Bramy przesuwane znalazły stałe zastosowanie w różnego rodzaju magazynach, budynkach gospodarczych oraz halach.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo bramy uchylne łamane zwane także hiszpańskimi, których jakość nie wymaga żadnej reklamy. Wykonana jest z blachy trapezowej powlekanej, dzięki czemu cechuje się wyjątkową trwałością i wytrzymałością. Brama może zostać wykonana w wersji ocieplonej i nieocieplonej. Ze względu na swoje duże gabaryty sprawdzi się w wiatach w halach, hangarach i garażach.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości automatykę do bram; siłowniki i pozostałe akcesoria, których jakość nie wymaga reklamy. Dzięki nim użytkowanie bram staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Ich konkurencyjne ceny i wysoka jakość sprawiają, że cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów.
Ogrodzenia ocynkowane, które znajdziecie Państwo w naszej cieszą się od wielu lat ogromnym zainteresowaniem pośród naszych klientów. świetnie sprawdzą się na placu budowy i realizacji inwestycji. Ich szczególnymi cechami sa solidna konstrukcja, trwałość i łatwość montażu.
Ogrodzenia budowlane powlekane świetnie ochronią plac inwestycji budowlanych przed wdarciem na ich teren osób trzecich. Ich jakość i stabilność nie potrzebują żadnej reklamy i promocji. O ich skuteczność i solidności przekonało się już wielu naszych klientów, którzy na dowód zadowolenia wystawili nam pozytywne referencje.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości blachy płaskie, które swoje stałe zastosowanie znalazły w branży budowlanej. Najczęściej wykorzystywane są do tworzenia pokryć dachowych lub jako element wykończeniowy. W naszej ofercie dostępne są różne wzory i bogata paleta kolorystyczna, dlatego bez problemu znajdziecie Państwo idealny produkt, który sprosta nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.
W naszej ofercie odnajdziecie Państwo blachę trapezową najwyższej jakości, którą cechuje przede wszystkim trwałość, solidność i estetyczny wygląd. Swoje zastosowanie znalazły w pokryciach dachowych obiektów przemysłowych i handlowych. Konkurencyjne ceny oraz żywotność naszych blach trapezowych sprawiły że z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.
Kontakt
ul. Gdańska 26
Nowe 86-170
pomorskie

Telefon: (58) 535-15-96, 601657168, 601193777, 695214000
Fax: (58) 535-15-96, (52) 562-56-63

Gadu-Gadu:  5301426
www.garazyki.pl
Wyślij zapytanie

zobacz na mapie Zakład Handlowo Produkcyjno Usługowy ALICJA
Nasze słowa kluczowe