89

Zakład Budowlany Ol-Ża M. Żak i A. Olej S.C.

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży ogólnobudowlanej dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym zleceniom i wymaganiom naszych klientów.
Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki latom praktyki oraz umiejętnościom wykonują swoją pracę odpowiedzialnie i z pasją.
Korzystamy z materiałów sprawdzonych producentów oraz specjalistycznych narzędzi i sprzętu. służymy profesjonalnym doradztwem, do każdego klienta i projektu podchodzimy indywidualnie.
Gwarantujemy konkurencyjne ceny.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie, uprawnienia i kwalifikacje dzięki czemu jest w stanie wykonać przyłącza wodociągowe na najwyższym poziomie i zgodnie z oczekiwaniami i wymogami klienta.
Posiadamy uprawnienia, wiedzę i umiejętności, dzięki czemu wykonamy instalacje wodno-kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewania profesjonalnie i terminowo. Służymy fachowym doradztwem i pomocą.
W ramach naszej działalności zajmiemy się realizacją zleceń w zakresie kompleksowych usług dotyczących instalacji elektrycznych. Posiadamy niezbędne uprawnienia, wiedzę i specjalistyczny sprzęt dzięki czemu nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie.
Nasza firma zajmie się fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiednich kolektorów słonecznych dla Państwa potrzeb oraz ich profesjonalnym montażem. Gwarantujemy solidność i terminowość.
W ramach naszej działalności służymy Państwu fachowym i profesjonalnym doradztwem w kwestii wyboru odpowiednich pomp ciepła do Państwa domu i mieszkania. Gwarantujemy także solidny montaż w atrakcyjnej cenie.
Nasza firma jest profesjonalna i rzetelna, posiadamy wieloletnie doświadczenie a każde zlecenie wykonamy zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami zleceniodawców. Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie zaś najlepszym dowodem jakości naszych usług są referencje.
W ramach działalności firma zajmie się profesjonalnym wykończeniem wnętrz na najwyższym poziomie. Do pracy używamy tylko najlepszych materiałów oraz sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować solidność i zachwycający efekt. Do potrzeb i wymagań każdego klienta podchodzimy indywidualnie stawiając go na pierwszym miejscu. Zapraszamy Państwa do współpracy.