121

Zakład Blacharsko-Dekarski Wiesław Kubicki

  • 4.67 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz bogatą praktykę w zakresie dekarstwa.
Zatrudniamy tylko odpowiedzialną, doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu trwałość i solidność każdorazowego zlecenia.
Używamy tylko materiałów znanych marek oraz narzędzi sprawdzonych i skutecznych.
Służymy fachowym doradztwem w kwestii doboru materiału oraz jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie.
Kładziemy szczególnym nacisk, na jakość, terminowość i efektywność.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bogatej praktyce jesteśmy w stanie wykonać obróbki blacharskie na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najlepszych narzędzi i technologii.
W ramach naszej działalności zajmiemy się profesjonalnym montażem rynien na Państwa zlecenie. Jesteśmy profesjonalni i rzetelni zaś nasze usługi cieszą się zainteresowaniem i zaufaniem, czego dowodem mogą być liczne referencje.
W ramach naszej działalności podejmiemy się fachowego i terminowego montażu i założenia pokryć dachowych zarówno z dachówek jak i z blachy. Służymy fachowym doradztwem oraz gwarantujemy konkurencyjne ceny.
W ramach naszej działalności dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bogatej praktyce jesteśmy w stanie wykonać montaż okien dachowych na najwyższym poziomie zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.
W ramach naszej działalności podejmiemy się wykonania podbić dachowych profesjonalnie i na czas. Korzystamy tylko z materiałów znanych i cenionych producentów z wykorzystaniem najlepszych narzędzi i technologii.
Dzięki doświadczeniu i bogatej praktyce podejmiemy się wykonania zleceń dotyczących remontów istniejących już pokryć dachowych. Służymy fachowym doradztwem oraz pomocą w doborze materiałów.
Na zlecenie naszych klientów podejmiemy się fachowej i profesjonalnej renowacji kominów. Jesteśmy rzetelni i terminowi zaś o efektach i jakości naszej pracy świadczą rekomendacje i referencje naszych klientów.
W ramach naszej działalności podejmiemy się wymiany połaci eternitowych z zawartością szkodliwego azbestu. Jesteśmy szybcy i terminowi, gwarantujemy fachowe wykonanie, które nie wymaga żadnej promocji i reklamy. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Opinia:
Bardzo dobra Firma, pracowici ludzie. Ceny też przystępne.

  • Currently 3.5/5 Stars.
 Autor opini: Zenek | Data dodania: 03-22-2011