Usługi Remontowo-Budowlane Feniks

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która dysponuje bogatym doświadczeniem zawodowym oraz kompleksową wiedzą w dziedzinie świadczonych usług.

Każde powierzone zlecenie w dziedzinie remontu bądź wykończeń wnętrz wykonujemy sprawnie, w terminie i według oczekiwań naszych Zleceniodawców.

W naszym przedsiębiorstwie pracują wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy.

Naszym atutem jest nowoczesne zaplecze techniczne oraz współpraca z dostawcami najwyższej jakości materiałów budowlanych.

Dotrzymujemy ustalonych terminów oraz pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań.

Zaufało nam już wielu Klientów, co potwierdzają pozytywne rekomendacje i referencje.

Profesjonalnie i z pasją wykonujemy każde zlecenie.

Nawiążemy współpracę z osobami prywatnymi, podmiotami gospodarczymi i instytucjami z Rudy Śląskiej i okolicznych miejscowości.

Stawiamy na wysoki standard usług w konkurencyjnej cenie.

To Państwa zadowolenie i satysfakcja są motywacją do dalszego działania naszej firmy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą prowadzonej przez nas działalności.

W ramach usług remontowych zajmiemy się wykonawstwem tynków i gładzi, kompleksowym malowaniem ścian i sufitów, układaniem glazury i terakoty, montażem ścian działowych i sufitów podwieszanych. Specjalizujemy się w instalacjach wodno- kanalizacyjnych i elektrycznych. Przyjmiemy zlecenia w zakresie dekarstwa i dociepleń budynków. Gwarantujemy wysoki standard pracy oraz fachowe doradztwo.
Specjalizujemy się również w montażu oraz w przeprowadzaniu napraw instalacji sanitarnych. Fachowo i kompleksowo wykonamy instalacje wodociągowe zewnętrzne i wewnętrzne oraz sieci wodociągowe. Podejmiemy się realizacji systemów odprowadzania wód sanitarnych i wód deszczowych. O jakości naszej pracy świadczą pozytywne rekomendacje.
Dysponujemy bogatym doświadczeniem zawodowym oraz posiadamy niezbędne uprawnienia, dzięki czemu możemy sprawnie i fachowo wykonywać prace elektryczne. Nasi pracownicy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach i kursach zawodowych. W ramach naszej działalności zajmiemy się montażem instalacji oświetleniowych, elektrycznych i siłowych.
Nasza firma świadczy kompleksowe usługi ciesielskie i dekarskie. Zajmujemy się wykonawstwem więźb dachowych, kryciem dachów dachówką oraz realizacją obróbek blacharskich. Fachowo i sprawnie zamontujemy Orynnowanie oraz okna dachowe.
W dziedzinie wykończeń wnętrz jesteśmy niezastąpieni. Zajmiemy się wykonawstwem gładzi, tynkowaniem, malowaniem, pracami glazurniczymi oraz montażem ścian działowych i sufitów podwieszanych. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz kompleksowe usługi w konkurencyjnej cenie.