Usługi instalacyjne, Sanitarne, Wodno - Kanalizacyjne, Systemy Solarne. Tadeusz Kamiński

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma działa na rynku usług instalatorskich z powodzeniem już od roku 1994.

Bogate doświadczenie, bardzo dobra znajomość branży oraz przepisów prawa budowlanego pozwala sprostać nam nawet najbardziej nietypowym wymaganiom Klientów.

Łączymy w sobie kompleksowość i sumienność, profesjonalizm z dokładnością oraz funkcjonalność z bezpieczeństwem.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem techniczno-maszynowym oraz zatrudniamy najlepszych monterów w branży instalatorskiej.

Każda realizacja wykonywana jest solidnie i zgodnie z przepisami prawa budowlanego.

Podejmiemy się montaży instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, systemów solarnych i pomp ciepła.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza działalność spotkała się z Państwa zadowoleniem i satysfakcją.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu służymy pomocnym doradztwem.

Zapewniamy terminową realizację zlecenia oraz wysoki standard usług.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

W ramach prowadzonej działalności zajmiemy się projektowaniem oraz realizacją instalacji wodnych. Gwarantujemy wysoki standard pracy z zachowaniem wszelkich założeń projektowych i przepisów prawa instalatorsko-budowlanego.
Nasza firma zajmie się także montażem pomp ciepła, która stanowi doskonałą alternatywę ogrzewania z wykorzystaniem tradycyjnych kotłów. Jej atutem jest to, że zajmuje znacznie mniej miejsca, a jej użytkowanie jest ekologiczne. Specjalizujemy się w przygotowaniu projektu instalacji, w montażu pomp ciepła oraz ich późniejszym serwisie.
Nasza firma zajmie się montażem oraz serwisem instalacji grzewczych wspieranych przez baterie słoneczne. Rozwiązanie to jest nie tylko ekologiczne, ale także ekonomiczne i efektowne. Służymy fachowym doradztwem, gwarantujemy wysoki standard usług oraz terminową realizację zlecenia.
W ramach prowadzonej działalności zajmiemy się montażem instalacji centralnego ogrzewania w domach, mieszkaniach i obiektach użytkowych. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, sprzętu oraz narzędzi pozwala nam sprawnie i sumiennie wykonać powierzone obowiązki. Nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia i wysokie kwalifikacje.
W ramach prowadzonej działalności zamontujemy instalacje gazowe zgodnie z przepisami prawa budowlanego i instalatorskiego. Dysponujemy bogatym doświadczeniem, posiadamy uprawnienia i bierzemy udział w szkoleniach zawodowych. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możecie być Państwo pewni najwyższej jakości, bezpieczeństwa i kompleksowości świadczonych usług.
Nasza firma specjalizuje się również w projektowaniu kotłowni. Zaufały nam już dziesiątki klientów, o czym świadczą pozytywne rekomendacje i referencje. Służymy fachowym doradztwem oraz pomocą w wyborze i zastosowaniu najkorzystniejszych rozwiązań.
Bazując na doświadczeniu, bogatej wiedzy zawodowej oraz pasji prowadzimy kompleksowy i skuteczny serwis kotłów.
W ramach naszej działalności zajmiemy się świadczeniem usług hydraulicznych od projektu do montażu. Prowadzimy pogotowie hydrauliczne. Jakość naszej pracy oraz sumienność w prowadzonej działalności potwierdzają pozytywne rekomendacje i referencje.