Studio Sztuki

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze studio sztuki od 1992 roku zajmuje się kształceniem ambitnych i młodych ludzi w dziedzinie różnego rodzaju artystycznych kierunków.
Rozwijamy umiejętności, oferujemy ciekawy program nauczania nie tylko w zakresie wiedzy teoretycznej, ale także praktycznej.
Nasi kursanci zdobyli zawód, dzięki któremu nie tylko mogą zarabiać pieniądze i realizować się, ale także, którzy mogli dzięki nam spełnić swoje marzenia. Zapraszamy.

 

Dla wszystkich, którzy marzą o karierze stylisty zapraszamy do wzięcia udziału w naszych kursach, na których zdobędą Państwo potrzebne umiejętności oraz kwalifikacje przygotowujące do wykonywania zawodu. Atrakcyjne czesne oraz najlepsi nauczyciele sprawią, że nauka będzie czystą przyjemnością.

Wpisowe 500 zł,
580 zł. m-cznie kierunek roczny,
480 zł. m-cznie kierunek dwuletni.

Lipiec i sierpień niepłatny.
Możliwości obniżenia czesnego znajdziesz w TERMINY I ZASADY REKRUTACJI
Na naszych kursach zyskają Państwo wiedzę teoretyczną oraz praktyczną z zakresu charakteryzacji i stylizacji. Doświadczeni nauczyciele pomogą uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania zaś atrakcyjne czesne wyróżnia nas na tle konkurencji. Zapraszamy
Marzenia o tym, aby zostać projektantem ubrań już dziś możesz spełnić dzięki nam. Wykwalifikowani nauczyciele nauczą Cię ni tylko teorii, ale także praktyki w zakresie projektowania ubrań. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Wizaż jest nie tylko inspirujący, ale także daje mnóstwo perspektyw w kwestii zdobycia pracy. Nic więc dziwnego, że tego typu kursy cieszą się u nas dużą popularnością ze względu na wysoką jakość nauczania i wyjątkowo niskie czesne.
Dekorowanie wnętrz daje wiele możliwości na polskim rynku. Wielu młodych i ambitnych kursantów spełnia marzenia o tym, aby osiągnąć sukces w tej branży. Dzięki doświadczonym nauczycielom oraz programowi odnoszą oni znaczące sukcesy i osiągnięcia.
W obecnej chwili na polskim rynku jest duże zapotrzebowanie na grafików komputerowych, nic więc dziwnego, że ten kierunek kursu jest wyjątkowo oblegany i popularny. Atrakcyjne czesne i wysoka jakość nauczania wyróżniają nas na tle konkurencji.
Ten kierunek jest przeznaczony dla osób utalentowanych i ambitnych, którzy za wszelką cenę pragną spełnić swoje marzenia. Dzięki odpowiedniemu programowi nauczania oraz doświadczonym nauczycielom spełnimy Państwa oczekiwania i wymagania.
Dzięki temu kursowi zdobędą Państwo nie tylko teoretyczną, ale także praktyczną wiedzę w dziedzinie doboru i stylizacji fryzur. Doświadczeni nauczyciele oraz dobrze dobrany program kształcenia pozwala wykształcić tysiące naszych kursantów. Zapraszamy.

Opinia:
polecam gorąco nie ma lepszej szkoły w Polsce , najlepsza kadra wykładowa która sumiennie przekaże nabytą przez lata praktyki wiedzę i z ogromnym zaangażowaniem dzieli się nią z uczniami. WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI 18 URODZIN :))

  • Currently 3.5/5 Stars.
 Autor opini: patrycja 37 | Data dodania: 06-25-2010