264

Rutex

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firma Rutex działa na rynku od wielu lat.
Zajmuje się kompleksowo usługami w zakresie technik bezwykopowych.
Firma posiada doświadczenie, służy poradą.
Specjalizujemy się w: przewiertach pod drogami, usługami minikoparką, podwiertami pod słupki ogrodowe, kucie młotem na minikoparce i zwykłej.
Gwarantujemy wysoki standard oraz terminowość wykonanych usług.
Potrafimy zadowolić każdego Klienta.
Nasza firma świadczy usługi w zakresie: rekuperacji (wymiana powietrza w domu), montażu i wykonaniu przydomowych oczyszczalni ścieków, rekuperacji (wymiana powietrza w budynkach).
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Piaskowanie
Jeśli chcesz szybko, skutecznie i na długi czas usunąć starą powłokę malarską albo uciążliwą rdzę najlepszym rozwiązaniem będzie taka metoda czyszczenia jak piaskowanie. Jeszcze niezbyt znana cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Nasza firma posiada doświadczenie i odpowiednią wiedzę, co jest gwarancją zadowolenia Państwa z naszych usług. Skuteczne i profesjonalne piaskowanie nie stanowi dla nas żadnego wyzwania.
Usługi minikoparką
Jeżeli w najbliższym czasie planujesz wykopanie oczka wodnego, zrobienie fundamentów pod zabudowę domu, założenie kanalizacji lub przyłącza elektrycznego, rowu melioracyjnego i innych tego typu prac to dobrze trafiłeś. Nasza firma od lat świadczy usługi minikoparką a wszystko to szybko, solidnie i po konkurencyjnej cenie. Gwarantujemy Państwu stuprocentowe zadowolenie z naszych usług wykonanych minikoparką.
Przewierty pod drogą
Nasza firma zajmuje się wykonywaniem przewiertów pod drogami. W ostatnich latach znacznie wzrosło zapotrzebowanie na świadczenie tego typu usług. Wykonujemy przewierty pod drogami i autostradami, placami wyłożonymi kostką brukową itd. Dzięki naszemu doświadczeniu świadczymy także przewierty niezwykle trudne i skomplikowane dając pełną gwarancję jakości naszych usług. Przewiert zostanie wykonany solidnie i bez narażenia nikogo na niebezpieczeństwo.
Przeciski pod drogami
Dzięki przeciskom drogowym, które sa coraz częściej stosowane w naszym kraju możemy ułożyć każdą instalację, zarówno tą elektryczną, gazową jak i hydrauliczną. Nie musimy niszczyć powierzchni drogowej ani zatrzymywać ruchu samochodowego, ponieważ dzięki nowym technologiom i doświadczeniu naszych pracowników przecisk pod drogami wykonamy profesjonalnie, solidnie i bezbłędnie po konkurencyjnej cenie.