519

PW ROLAS 2

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Firma PW ROLAS 2 działa na rynku od 1992 roku, a jej właścicielem jest Józef Rogowski.
Zajmujemy się produkcją i sprzedażą palet drewnianych na terenie Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry i Wrocławia.
W przypadku zainteresowania Klientów z innych miast i miejscowości z województwa dolnośląskiego zamówienia są realizowane po uzgodnieniu szczegółów związanych z transportem.
Palety wykonujemy na indywidualne zamówienie według wzoru Klienta lub naszego.
Nasze ceny są bardzo konkurencyjne w stosunku do konkurencji działającej na terenie naszego województwa.
Na indywidualne życzenie Klienta przesyłamy referencje od Firm z którymi współpracujemy.  

Nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej praktyce, świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji innowacyjnych metod działania oraz specjalistycznych maszyn jesteśmy w stanie wytworzyć palety drewniane, które cechują się wytrzymałością, solidnością i żywotnością.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór palet drewnianych, których atutami są wytrzymałość, ponadprzeciętna solidność oraz budowa gwarantująca wygodne i bezpieczne użytkowanie. W procesie produkcji wykorzystujemy jednie najwyższej jakości drewno, dzięki czemu nasze palety cieszą się zaufaniem i satysfakcją klientów z całej Polski.
W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć funkcjonalne i praktyczne palety przemysłowe. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości drewna oraz innowacyjnych metod produkcji możemy zagwarantować Państwu solidność i wytrzymałość naszych produktów. O ich jakości przekonały się już setki naszych klientów.
W ramach naszej działalności zajmujemy się skupem palet drewnianych zarówno nowych, jak i używanych. Gwarantujemy satysfakcjonujące ceny i miłą obsługę.
W trosce o środowisko naturalne, zajmujemy się recyklingiem wszelkiego rodzaju odpadów drewnianych. Jesteśmy skuteczni, precyzyjni i doświadczeni, a nasze usługi cieszą się zaufaniem i satysfakcją klienta od wielu lat.