264

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Magbud

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma bazując na wieloletnim doświadczeniu zdobytym w branży mechanicznej i elektrycznej świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w naprawie i renowacji urządzeń przemysłowych tak, by osiągały one maksymalną wydajność przy jednoczesnych jak najmniejszych kosztach eksploatacji.

Zajmujemy się także pracami w zakresie obróbki skrawaniem.

Współpracujemy z wiodącymi dostawcami części zamiennym.

Niedawno poszerzyliśmy zakres swojej działalności o konstruowanie i budowę urządzeń przemysłowych konstrukcji ze stali.

Naszym atutem jest nie tylko wieloletnie doświadczenie czy bogata wiedza w kwestii świadczonych usług, ale przede wszystkim wykwalifikowany personel oraz nowoczesne zaplecze mechaniczne i maszynowe.

Z naszej strony zapewniamy krótkie terminy realizacji, zaangażowanie, wysoki standard oraz zachowanie konkurencyjnej oferty cenowej.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. 

Nasza firma w oparciu o wieloletnie doświadczenie służy fachowym doradztwem w zakresie opracowania projektów inwestycyjnych, optymalizacji procesów technologicznych produkcji, szkolenia kadry pracowników czy sporządzenia wszelkich dokumentacji kontrolnych i projektowych.
Specjalizujemy się także w montażu maszyn przemysłowych, w projektowaniu urządzeń stowarzyszonych oraz całych linii produkcyjnych. Zajmiemy się diagnostyką i naprawą urządzeń zautomatyzowanych ze sterownikami TLC. Naprawiamy urządzenia branży przetwórstwa chemicznego oraz elektryki i automatyki.
Specjalizujemy się w obróbce cieplnej metali oraz w obróbce skrawaniem. W ramach świadczonych usług wykonujemy części do wszystkich urządzeń i maszyn przemysłowych. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów dostarczamy także zaawansowane technologicznie części do precyzyjnych maszyn numerycznych.
Bazując na naszym doświadczeniu wykonaliśmy profesjonalne wózki do rozładunku folii z krajarki KAMPF 6600. To urządzenie ma na celu odbierać z maszyny głównej produktu oraz przewiezienie go na miejsce. Maksymalny udźwig wózka to 6600 kg. Łatwe sterowanie, nowoczesne wyposażenie oraz wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań sprawiają, ze nasze wózki cieszą się zainteresowaniem i uznaniem przedsiębiorców.
W ramach naszej działalności zajmiemy się wykonawstwem konstrukcji stalowych takich jak kontenery, palety stalowe, wiaty, pola odkład cze czy regały wysokiego składowania. Nasze wyroby cechują się solidnością, precyzją wykonania oraz funkcjonalnością. Dowodem tego są zadowoleni ze współpracy z nami klienci i ich rekomendacje.