Przedsiębiorstwo Wielobranżowe As-Kol Adam Sobczak

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe As-Kol istnieje na polskim rynku od 1995 roku.
Świadczymy kolejowe usługi budowlane na terenie województwa dolnośląskiego oraz okolicznych regionów.
W ramach działalności zajmiemy się budową oraz remontem linii, stacji oraz bocznic kolejowych, nadzorem bądź kierowaniem robotami torowymi.
Sprzedajemy innym przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym takie materiały, jak : szyny, podkłady, akcesoria nawierzchni.
W pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, co pozwala nam się rozwijać.
Na rynku jesteśmy postrzegani jako firma rzetelna i profesjonalna, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta.
Posiadamy wszystkie zezwolenia niezbędne do wykonywania prac.
Przedsiębiorstwo As-Kol jest firmą rodzinną, synowie Pana Adama Sobczaka od 2001 roku prowadzą własny warsztat samochodowy.
Zapraszamy do współpracy.Godziny kontaktu:
74 815 30 93 do 9.00
602531534 6.00-18.00

Formy płatności:
przelew, gotówka, kompensata(uzgadniane indywidualnie z każdym klientem).
 

Firma As-Kol Adam Sobczak posiada wszystkie zezwolenia niezbędne do świadczenia kolejowych usług budowlanych. W ramach działalności podejmiemy się budowy linii, stacji oraz bocznic kolejowych. Cenimy zleceniodawców, dlatego doradzamy im, informujemy o wadach i zaletach planowanych inwestycji. Jako priorytet stawiamy sobie zadowolenie klienta.
Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne podejście do klientów sprawiło, że posiadamy wiele pozytywnych rekomendacji. Firma As-Kol Adam Sobczak specjalizuje się w remontach linii, stacji oraz bocznic kolejowych. W pracy wykorzystujemy jedynie najlepsze jakościowo materiały, dzięki czemu powierzone nam zadania wykonujemy w sposób efektywny i profesjonalny.
Firma As-Kol Adam Sobczak zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która tworzy zgrany, uzupełniający się zespół. Duże zaangażowanie oraz doświadczenie pozwala nam w sposób fachowy nadzorować oraz kierować robotami torowymi. Firma postrzegana jest jako rzetelna i solidna, dlatego posiadamy wiele pozytywnych rekomendacji a klienci darzą nas zaufaniem.
Nasza firma stawia na ciągły rozwój, dlatego w pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Sprowadzamy oraz handlujemy najwyższej jakości materiałami nawierzchni kolejowej. Mogą Państwo nabyć u nas szyny, podkłady oraz inne potrzebne akcesoria. Wszystkie materiały są trwałe, odporne na niszczenie, korozję oraz szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych. Za niewielką cenę wynajmiemy klientom profesjonalne sprzęty, takie jak : podbijaki elektryczne, szlifierki do szyn, zakrętarki Robel, ładowarki koparek dwudrożnych Lipherr.
Firma As-Kol od początku swej działalności zajmuje się handlem lokomotyw spalinowych oraz niezbędnych do nich części. Podejmiemy się fachowych napraw, wymienimy płyny oraz elementy zamienne. Na życzenie klienta wykonamy przegląd techniczny lokomotywy. Powierzone nam zadania wykonujemy starannie, zgodnie z posiadanymi umiejętnościami.
Nasza firma posiada świadectwa zezwalające na eksploatację, dlatego od początku działalności zajmujemy się kupnem i sprzedażą złomu. Zajmujemy się handlem hurtowym na szeroką skalę. Oferujemy konkurencyjne ceny złomu, toteż klienci chętnie do nas wracają. Swoją pracę wykonujemy w sposób rzetelny i solidny, posiadamy więc wiele pozytywnych rekomendacji. Zapraszamy do współpracy z naszym przedsiębiorstwem.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe As-Kol Adam Sobczak - oferta
Moje Przedsiębiorstwo założyłem w 1995 r. początkowo zajmując się tylko handlem materiałami do robót torowych, następnie rozwijałem swoja działalność tj; roboty torowe i rozjazdowe ( remonty bieżące, kapitalne i przebudowy ), likwidacja bocznic kolejowych ( wraz z uzyskaniem zezwoleń ), hurtowy handel złomem, opracowywanie dokumentacji i przepisów wewnętrznych w celu uzyskania świadectw dopuszczenia do eksploatacji i świadectwa bezpieczeństwa użytkowania bocznicy oraz handel lokomotywami spalinowymi, częściami do lokomotyw i ich naprawami.
Przez cały okres swojej działalności staram się wykonywać wszystkie czynności starannie i zgodnie z posiadaną wiedzą i umiejętnościami ( doświadczenie wynikające z pracy w służbie drogowej PKP przez okres 27 lat. ), przedstawiając uczciwie inwestorom problemy wynikające z użytkowania bocznic kolejowych, tj; ceny materiałów i części, kosztorysy ofertowe na wykonywanie robót oraz występujące zagrożenia i wynikające z tego konsekwencje. Efektem mojej działalności są liczne roboty wykonane na bocznicach na terenie województwa Dolnośląskiego i referencje użytkowników bocznic przedstawione w dalszej części opracowania oraz dokumentacji firmy, uprawniania do wykonywania robót, sprzęt i narzędzia do wykonywania robót jak również kilka zdjęć obrazujących wykonane roboty.