519

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe PIK

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasze Przedsiębiorstwo cieszy się zaufaniem oraz zadowoleniem klientów od wielu lat.
Jesteśmy profesjonalni, rzetelni a szeroka oferta w połączeniu z atrakcyjnymi cenami wyróżnia nas na tle innych firm.
Zajmiemy się profesjonalnym osuszaniem terenu, odgrzybianiem, wykonawstwem izolacji poziomych, pionowych oraz fundamentów.
W pracy korzystamy tylko z najwyższej jakości, sprawdzonego sprzętu, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować efektywność oraz skuteczność.
Ostatnio niezwykle popularny i ceniony w polskim budownictwie staje się system Aquastop. Ma zastosowanie bezpośrednio w osuszaniu murów oraz ich izolacji, ponadto likwiduje i niweluje przykre skutki i przyczyny zalania, zawilgocenia etc. Aquastop jest niedużej wielkości urządzeniem elektronicznym, które pomimo niewielkiej mocy daje spektakularne efekty. Zwykle montowany jest na ścianie budynku w piwnicy lub na parterze w takim miejscu, aby cały budynek był w zasięgu jego działania. Fenomen oraz skuteczność działania tego urządzenia zawdzięczamy polu elektromagnetycznemu, które zatrzymuje i odwraca proces kapilarny w podciąganiu i dostawaniu się wilgoci pełniąc jednocześnie funkcję izolacji przeciwwilgociowej.
Metoda aquastop niesie za sobą niezwykle korzyści i zalety. Montaż urządzenia odbyć się może o każdej porze roku bez względu na warunki atmosferyczne, nie wymaga prac budowlanych, zniszczeń i kosztownych zburzeń zaś jego działanie jest tak samo skuteczne zarówno w przypadku grubych murów wykonanych z kamienia jak i w przypadku muru ceglanego. Niezaprzeczalnym atutem jest atrakcyjna cena znacznie niższa niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań zaś promieniowanie wytwarzane przez AQUASTOP nie tylko nie zagraża ludzkiemu życiu i zdrowiu, ale także działa na terenie całego budynku. Już za 48 zł rocznie możesz zapomnieć o problemie grzyba i pleśni w Twoim domu i mieszkaniu. Udzielamy 25letniej gwarancji, która jest potwierdzeniem wysokiej jakości i skuteczności. AQUASTOP zostało nagrodo zen dyplomem i medalem na IV Wystawie Konserwacji i Renowacji Zabytków ANTIKON 99 w konkursie „ Usługa roku „ a ponadto jest rekomendowany przez „muratora”.
Cały system Aquastop działa bez żadnej ingerencji mechanicznej w zawartość substancji budowlanych w osuszanych budynkach, emituje fale elektromagnetyczne, dzięki czemu możliwa jest zmiana chemiczna i fizyczna cząsteczek wody, która sprowadzona zostaje do gruntu a specjalna przepona przeciwwilgociowa zapobiega jej nawracaniu, dzięki czemu mury są stale suche. Potwierdzeniem jego jakości są liczne certyfikaty i atesty. Aparat działa aż do śmierci technicznej budynku, zastępuje jego izolację skutecznie przez długi okres czasu.
Cena aparatu jest taka sama w całej Polsce i wynosi
Netto 19 800 PLN
Brutto z podatkiem VAT 24 354 PLN