PROFIBUDEX Grzegorz Nieciąg

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firma Profibudex świadczy usługi remontowo-budowlane zarówno dla klienta biznesowego jak i indywidualnego.
Działamy na terenie województw śląskiego, podkarpackiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego nieprzerwanie od ponad siedmiu lat, a wykonywana przez nas praca spotkała się z uznaniem i zaufaniem setek klientów.
Jeśli planują państwo remont bez ponoszenia zbędnych i wysokich kosztów zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Oferujemy Państwu usługę, która zostanie wykonana z użyciem wysokiej, jakości materiałów przez wykwalifikowanych pracowników. Wykonamy dwukrotne malowanie farbami olejnymi bez szpachlowania a wszystko to niezwykle atrakcyjnej cenie.
Dzięki jednokrotnemu szpachlowaniu z dwukrotnym malowaniem farbą olejną uzyskanym efekt będzie nie tylko zachwycający, ale także, co najważniejsze trwały. Wykwalifikowani pracownicy dołożą wszelkich starań, aby praca wykonana była solidnie i na czas.
Od wielu lat zajmujemy się malowaniem farbą wapienną. Nałożenie dwóch warstw owej farby przedłuży trwałość wykonanej pracy zaś fachowe podejście do realizacji zlecenia przez naszych pracowników pozwoli na szybkie ukończenie malowania.
Płytki, układanie płytek
Nasza firma zajmie się założeniem płytek w różnego rodzaju pomieszczeniach. Z przyjemnością służymy radą przy wyborze najlepszych materiałów oraz gwarantujemy solidne i szybkie wykonanie pracy przez kadrę naszych pracowników, którzy posiadają w tej dziedzinie nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także wysokie umiejętności.
Licowanie ścian gresem
Licowaniem ścian gresem zajmujemy się od dość dawna a nasi klienci z naszych usług są niezwykle zadowoleni. Nasz sukces zawdzięczamy odpowiedniemu sprzętowi oraz uzdolnionym pracownikom. Pracę wykonujemy perfekcyjnie w konkurencyjnej cenie, dzięki czemu cieszymy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów.
Mozaika, Wykonywanie mozaiek
Wykonywanie mozaiek w ostatnich czasach stało się wyjątkowo popularne, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dołączyliśmy to do naszej oferty. Wykonywane przez nas mozaiki są perfekcyjne, estetyczne i trwałe. Najlepszym dowodem tego są pozytywne referencje naszych klientów.
Montaż paneli podłogowych nie stanowi dla nas żadnego wyzwania. Z chęcią doradzimy klientom wybór najlepszych paneli, które będą trwałe i odporne na ścieranie i jednocześnie atrakcyjne cenowo. Nasze usługi cieszą się szczególnym zaufaniem pośród wielu setek klientów w całej Polsce.
Panele ścienne nadają pomieszczeniu szczególnego charakteru. Staramy się, aby wykonana przez nas praca spełniała w pełni Państwa oczekiwania i wzbudzała podziw i zachwyt. Konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość wykonywanych usług bez wątpienia wyróżniają nas wśród konkurentów.
Kadra naszych pracowników posiadająca ponadprzeciętne umiejętności oraz doświadczenie doskonale radzi sobie z montażem paneli ściennych bez docieplenia. Praca wykonana jest niezwykle solidnie, dzięki czemu jej efekty są widoczne i trwałe przez długie lata.
Nasza firma posiada duże doświadczenie w zakładaniu gładzi szpachlowej. Dzięki użyciu najlepszej jakości materiału i sprzętu praca idzie szybko zaś efekty świadczą o wysokich umiejętnościach naszych pracowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.