Paw-el-bud Zakład elektroinstalacyjny i Budowlany Paweł Gryz

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma działa na rynku od roku 2006, jednak mamy znacznie dłuższe doświadczenie, co pozwala nam świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie.
Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze naszych klientów, którymi są zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa i instytucje.
Zajmujemy się kompleksowo elektroinstalatorstwem, pomiarami i budową sieci elektrycznych skutecznie i sprawnie.
Świadczymy także profesjonalne usługi minikoparką.
Jesteśmy rzetelni i sumienni, zaś najlepszym dowodem jakości naszej pracy są liczne referencje i rekomendacje klientów.
Działamy na terenie województwa małopolskiego.

Dla klienta z polecenia możliwość rabatu. Prace elektryczne wykonuję ze swoim materiałem. Możliwość zakupu materiału po ATRAKCYJNYCH cenach.

Zapraszamy Państwa do współpracy.


Dzięki uprawnieniom, bogatej praktyce, pasji oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym i skomplikowanym zleceniom naszych klientów. Specjalizujemy się w elektroinstalatorstwie, które wykonujemy na najwyższym poziomie. Przyłączymy prąd i elektryczność do domów, mieszkań, obiektów użyteczności publicznej i dróg. Działamy fachowo i profesjonalnie.
W ramach naszej działalności zajmiemy się montażem instalacji energetycznych w domach, instytucjach, przedsiębiorstwach oraz w obiektach użyteczności publicznej. Przyjmiemy zlecenia zarówno jako generalny wykonawca, jak i podwykonawca. Kładziemy nacisk na jakość i skuteczność. Posiadamy niezbędne uprawnienia umożliwiające nam prace na najwyższym poziomie.
Dzięki oświetleniu ulicznemu nie tylko możemy lepiej widzieć, co się dzieje dookoła, ale także czuć się bezpieczniej i pewniej. Nasza firma w ramach działalności zajmie się montażem oświetlenia ulicznego w sposób skuteczny i sprawny. W przypadku awarii bądź długiej eksploatacji przyjmiemy zlecenia w zakresie konserwacji i naprawy.
Nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej praktyce wykona iluminacje obiektów różnego rodzaju na najwyższym poziomie. Dzięki kładzeniu nacisku na szczegóły i dokładność, nasza praca jest profesjonalna i fachowa. W swojej pracy wykorzystujemy jedynie najlepsze materiały i urządzenia.
Dzięki uprawnieniom, doświadczeniu i stale polepszanym kwalifikacjom podejmiemy się wykonania linii elektrycznych na zlecenie przedsiębiorstw i instytucji. Przyjmiemy zlecenia w zakresie przyłączy elektrycznych do budynków, budów i mieszkań zleceniodawców. O naszej jakości i profesjonalizmie przekonały się setki naszych klientów.
System alarmowy chroni nasze bezpieczeństwo oraz mienie przed kradzieżą i włamaniem. Nasza firma podejmie się profesjonalnego i sprawnego montaży systemów alarmowych w domach, przedsiębiorstwach i instytucjach z wykorzystaniem najlepszych narzędzi i materiałów. Gwarantujemy najwyższą jakość i poziom naszych usług.
Nasza firma podejmie się montażu monitoringu wizyjnego, dzięki któremu będziecie mogli Państwo kontrolować swoje posesje, obiekty mieszkalne i miejsca pracy. Służymy fachowym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu oraz gwarantujemy rzetelnie, sprawne i szybkie wykonanie zlecenia. Liczne pozytywne rekomendacje i referencje świadczą o naszej jakości i profesjonalizmie.
W ramach naszej działalności zajmiemy się wykonaniem systemów kontroli dostępu, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem Polaków. W swojej pracy kładziemy nacisk na wysoką jakość, szczegóły i detale, dlatego możemy zagwarantować Państwu skuteczność i solidność.
Domofony i wideofony wykorzystywane są w osiedlach mieszkaniowych, domach jednorodzinnych, instytucjach i w przedsiębiorstwach. Ich precyzyjny montaż zapewnia wygodę i jakość użytkowania. Nasza firma dzięki stale doskonalonym kwalifikacjom oraz umiejętnościom może zagwarantować Państwu skuteczność i pełen profesjonalizm w konkurencyjnej cenie.
Nasza firma w ramach swojej działalności zajmie się wykonaniem okablowania strukturalnego w sposób profesjonalny, rzetelny i fachowy. O naszej jakości przekonały się już setki naszych klientów.
W ramach naszej działalności zajmiemy się profesjonalną i fachową integracją systemów teletechnicznych, które wpłyną znacznie na Państwa komfort i wygodę użytkowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej praktyce świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie.

Opinia:
Gorąco polecam firmę Paw-el-bud:)
Solidnie i terminowo:)

  • Currently 3.5/5 Stars.
 Autor opini: Anna | Data dodania: 02-08-2011