Ośrodek Szkolenia Kierowców ZIELONA-LKA

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasz ośrodek szkolenia kierowców pomoże zdobyć Państwu prawo jazdy w sposób łatwy, komfortowy i szybki.
Zatrudniamy tylko najlepszych instruktorów, którzy służą cennymi poradami i wskazówkami, tak abyście mogli Państwo poczuć się pewnie za kierownicą.
Zajęcia teoretyczne i praktyczne są prowadzone na najwyższym poziomie, czego dowodem jest wyjątkowo duża zdawalności naszych kursantów.
Atrakcyjne ceny oraz fachowa opieka pomogą Państwu spełnić marzenia o posiadaniu prawo jazdy.

 

Już dziś pomożemy Państwu spełnić marzenia o posiadaniu prawo jazdy w kategorii A. Dysponujemy najnowszymi i sprawdzonymi motocyklami, dzięki którym nauczą się Państwo praktycznej jazdy na terenie miasta. Doświadczeni instruktorzy służą fachowa pomocą oraz profesjonalną i cenną radą, dzięki czemu jazda stanie się łatwiejsza bardziej przyjemna. Zajęcia teoretyczne odbywają się w dobrze wyposażonej Sali wykładowej. Atrakcyjne ceny oraz wysoka jakość usług wyróżniają nas na tle konkurencji. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.
Do naszej dyspozycji są sprawne i bezpieczne najnowsze samochody, dzięki którym zyskają Państwo praktyczne umiejętności w zakresie prowadzenia samochodu. Nasi instruktorzy cierpliwie krok po kroku wyjaśnią szczegółowo wszystkie potrzebne pojęcia i zagadnienia tak, aby bezproblemowo mogli Państwo przyswoić potrzebną wiedzę. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w doskonale wyposażonej Sali wykładowej. Atrakcyjne ceny, pełen profesjonalizm pozwolą Państwu bezstresowo zdać praktyczny egzamin an prawo jazdy. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.