Ośrodek Szkolenia Kierowców MELMAC

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców MELMAC spełni Państwa marzenia o kierowaniu pojazdem oraz o posiadaniu własnych prawo jazdy.
Zatrudniamy tylko doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy nauczą Państwa bezpiecznego poruszania się po drodze oraz służą cenna radą i wskazówkami.
Nasi kursanci mają do dyspozycji doskonały plac manewrowy, dobrze wyposażoną salę wykładową.
Dysponujemy bezpiecznymi i sprawdzonymi samochodami marki Fiat Punto Grande oraz Toyota Yaris dzięki czemu poznacie Państwo szczegółowe techniki oraz metody prowadzenia auta.
Atrakcyjne warunki cenowe oraz wysoka zdawalność na egzaminach państwowych 
są dla nas największym atutem.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Już od wielu lat prowadzimy kursy podstawowe w zakresie kategorii B na prawo jazdy z zadowalającym skutkiem i efektem. Dzięki wykwalifikowanej kadrze instruktorów możemy naszych kursantów szkolić na najwyższym poziomie.
W ramach naszej oferty służymy także przeprowadzaniem kursów dodatkowych oraz doszkalających które pozwolą rozszerzyć Państwa wiedzę o dodatkowe cenne informacje zarówno teoretyczne jak i praktyczne.
Zaświadczenie o ukończeniu kursu w cenie kursu-nie ma ukrytych kosztów. Podczas kursu mogą Państwo wykonać u nas także niezbędne badania lekarskie prowadzone przez doświadczonego lekarza, mogą Państwo dostać fachowe podręczniki oraz zaświadczenia, wszystko w cenie kursu.
Ceniąc cenny czas naszych kursantów umożliwiamy indywidualne dopasowanie zajęć praktycznych oraz teoretycznych w dogodnych terminach oraz fachową opiekę doświadczonych instruktorów.
Dysponujemy dobrze wyposażoną salą wykładową, potrzebnymi pomocami dydaktycznymi oraz placem manewrowym, które bez wątpienia ułatwią przyswajanie wiedzy naszym kursantom zarówno tej teoretycznej jak i praktycznej.
Dla relaksu oraz orzeźwienia naszych kursantów przyczynia się mini barek kawowy. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.