237

Omega-Instal Firma Instalacyjno-Budowlana

  • 4 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma działa na rynku od wielu lat i wyspecjalizowała się głównie w zakresie usług instalatorsko-remontowych.
W ramach naszej oferty zajmiemy się wykonywaniem wszelkiego rodzaju instalacji, pomiarów, konserwacji i remontów.
Nasi pracownicy posiadają potrzebne uprawnienia i doświadczenie, które procentuje wzorowo wykonanym zleceniem.
Nasze usługi wykonywane są zawsze na najwyższym poziomie.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.


Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 8:00-16:00

Akceptowane formy płatności:
-gotówka
Instalacje CO
Instalacje centralnego ogrzewania są najczęściej wybieranym sposobem ogrzewania domu i mieszkania. Nasza firma od wielu lat zajmuje się montażem instalacji centralnego ogrzewania fachowo i profesjonalnie w niezwykle korzystnych cenach. Używamy tylko produktów sprawdzonych i rzetelnych firm, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu trwałość oraz solidność wykonanego przez nas zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług, czego najlepszym dowodem są liczne pozytywne referencje oraz opinie naszych dotychczasowych klientów.
Instalacje gazowe
Od wielu lat specjalizujemy się w wykonywaniu i montażu instalacji gazowych. Praca ta wymaga odpowiednich uprawnień oraz umiejętności, które gwarantują zadowolenie oraz bezpieczeństwo klienta. Nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najlepszych i sprawdzonych narzędzi i produktów. W naszej pracy stawiamy na pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz zadowolenie każdego naszego klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi od dłuższego czasu i przez ten okres zdobyliśmy wiele pozytywnych referencji oraz opinii. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość naszych usług, rzetelność i profesjonalizm w każdym szczególe, dzięki czemu nasze zlecenia są perfekcyjne i efektowne. Zatrudniamy pracowników którzy posiadają niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Zapraszamy państwa do skorzystania z naszych usług.
Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Przydomowe oczyszczalnie ścieków są coraz bardziej popularne dzięki swojej praktyczności oraz funkcjonalności. Niezbędne są one w pobliżu kanalizacji i wód powierzchniowych. Nasi profesjonalni pracownicy szybko i efektownie zajmą się montażem przydomowych oczyszczalni ścieków, dzięki czemu będą Państwo zadowoleni z wykonanej przez nas pracy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
W ramach naszej oferty zajmiemy się także wykonaniem instalacji wodno- kanalizacyjnej. Nasze usługi świadczymy profesjonalnie jako główny cel stawiając sobie Państwa zadowolenie i zaufanie. Liczne referencje świadczą o najwyższym poziomie wykonywania naszej pracy. Zapraszamy Państwa od współpracy z nami.