415

OGRÓD KONCEPT Magdalena Szymanowicz

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasza firma na polskim rynku istnieje już od roku 1997 świadcząć kompleksowe usługi w zakresie pielęgnacji zielni oraz projektowania ogrodów na najwyższym poziomie.
Ponadto w trosce o komfort oraz wygodę klienta gwarantujemy sporządzenie kosztorysów.
Zatrudniamy tylko fachowców i specjalistów posiadających nie tylko kwalifikacje ale także doświadczenie.
Nasze projekty są oryginalne, fascynujące i niecodzienne.
Służymy fachowym doradztwem oraz jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.
Gwarantujemy wysoką jakość usług, profesjonalizm i konkurencyjne ceny.
Zapraszamy Państwa do współpracy z nami.
Jesteśmy ekipą profesjonalistów i specjalistów dzięki czemu stworzymy projekt ogrodu, który sprosta Państwa wymaganiom. Podczas projektowania zwracamy uwagę na wiele istotnych czynników oraz Państwa zdanie, ażeby powstały ogród spodobał się Państwu oraz zdobył Państwa uznanie i satysfakcję.
W ramach naszej działalności zajmiemy się wykonaniem profesjonalnego projektu instalacji nawadniającej na najwyższym poziomie. Służymy fachowym doradztwem, wyjaśnimy Państwa wątpliwości oraz udzielimy odpowiedzi na dręczące Państwa pytania.
W ramach naszej działalności oraz dzięki doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościom służymy fachowym doradztwem oraz konsultacjami, które pomogą Państwu pozbyć się wątpliwości oraz uzyskać odpowiedź na dręczące Państwa pytania.
Dzięki specjalistycznym narzędziom oraz sprzętowi podejmiemy się ukształtowania terenu tak, aby można było na nim prowadzić dalsze prace.
W ramach naszej działalności zajmiemy się różnego rodzaju pracami przygotowawczymi z wykorzystaniem najlepszej jakości sprzętu oraz narzędzi.
W ramach naszej oferty zajmiemy się wykonawstwem profesjonalnych nasadzeń. Zatrudniamy fachowców posiadających doświadczenie i kwalifikacje dzięki czemu świadczą swoje usługi na najwyższym poziomie.
Odpowiednie nawodnienie terenu wpływa nie tylko na wygląd roślin ale także na ich odpowiedni rozwój. W ramach naszej działalności zajmiemy się wykonaniem skutecznej i profesjonalnej instalacji nawadniającej która spełni Państwa wymagania i oczekiwania.
Odpowiednie oświetlenie pozwoli cieszyć się urokiem i pięknem każdego ogrodu nawet porą nocną eksponując jego charakter i specyficzny wygląd. W ramach naszej działalności zajmiemy się wykonaniem instalacji oświetleniowej zgodnie z Państwa propozycjami i gustem.
W ramach naszej działalności założymy trawnik z rolki lub siewu w Państwa ogrodzie lub na posesji sprawiając, że nabierze on zupełnie nowego, estetycznego wyglądu ożywiając Państwa posiadłość.
W dbałości o Państwa komfort i cenny czas zajmiemy się kompleksowymi pracami pielęgnacyjnymi aby na dłuższy czas zachować piękno i estetykę ogrodu.
W ramach naszej oferty zajmiemy się pracami porządkowymi. Jesteśmy profesjonalni i dokładni, dzięki czemu nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie.
W ramach naszej działalności, dzięki doświadczeniu oraz wiedzy i umiejętnościom podejmiemy się wykonania zabiegów fitosanitarnych na najwyższym poziomie.
W ramach naszej działalności podejmiemy się pielęgnacji istniejących ogrodów z wykorzystaniem najwyższej jakości i skutecznych narzędzi oraz środków pielęgnacyjnych.
Dzięki dyspozycji profesjonalnych urządzeń i narzędzi oraz doświadczeniu i szerokim umiejętnościom podejmiemy się zaprojektowania oraz wykonania oczek wodnych na najwyższym poziomie zgodnie z Państwa oczekiwaniami.