235

Mah-Bud Zakład remontowo-budowlany Marcin Habasiński

  • 3 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAH-BUD jest firmą remontowo-budowlaną, która świadczy szeroki wachlarz usług w zakresie budownictwa od samych fundamentów poprzez ściany i na dachu skończywszy.
Najważniejsze dla nas jest zawsze zadowolenie i zaufanie klienta, które stawiamy na pierwszym miejscu.
Posiadamy liczne referencje nie tylko od większych przedsiębiorstw, ale także od indywidualnych klientów.
Na rynku istniejemy już od roku 1998 stale doskonaląc nasze umiejętności i zyskując nowe doświadczenia przydatne w wykonywaniu kolejnych zleceń.
Dzięki współpracy z wieloma dostawcami urządzeń oraz materiałów możemy poszczycić się konkurencyjnymi i atrakcyjnymi cenami oraz terminowością w wykonywaniu każdego zlecenia.
Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.
Na HASŁO REKOMENDOWANE FIRMY UDZIELAMY RABATU!

 

Nasza firma zajmuje się fachowym malowaniem zarówno małych mieszkań jak i większych powierzchni użytkowych. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników posiada doświadczenie oraz odpowiednie umiejętności, dzięki czemu zlecenia wykonujemy ni tylko szybko i solidnie, rzetelnie i terminowo, ale także z dużym zaangażowaniem i pasją. Do pracy używamy tylko sprawdzonych materiałów cenionych w Polsce marek, dzięki czemu efekty naszej pracy są trwałe. Niezwykle atrakcyjne ceny oraz wysoka jakość wykonywanych usług czynią nas bezkonkurencyjnymi w swojej branży.
W odpowiedzi na niesłabnące zainteresowanie naszych klientów usługą zabudowy gipsowej oraz suchych tynków, postanowiliśmy dołączyć je do naszej oferty. Zabudowy gipsowe wykonujemy z wykorzystaniem najlepszych materiałów i narzędzi, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu, że efekty naszej pracy będą nie tylko trwałe, ale także będzie można je użytkować przez wiele kolejnych lat. Suche tynki wykonują nasi doświadczeni pracownicy, którzy dopełnią wszelkich starań, aby sprostać Państwu wymaganiom i oczekiwaniom. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy zajmą się parkieciarstwem oraz cyklinowaniem na Państwa zlecenie. Jeśli marzą Państwo o zwracającym na siebie uwagę parkiecie, który nie tylko sprostać wymaganiom nawet najbardziej surowego obserwatora, ale także podkreśli charakter wnętrza Państwa mieszkania dodatkowo będzie trwały i odporny na zarysowania i uszkodzenia zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Odnowimy także państwa obecny już parkiet dzięki usłudze cyklinowania. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej i konkurencyjnej oferty.
Nasza firma zajmuje się różnego typu usługami remontowo- budowlanymi takimi jak np. murarstwo i tynkowanie. Zatrudniamy najlepszych fachowców posiadających wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu wyjątkową trwałość oraz estetyczny efekt wykonania każdego zlecenia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, jesteśmy otwarci na jego wymagania i propozycje. Nasze dotychczasowe prace zostały nagrodzone wieloma pozytywnymi referencjami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Nasza firma od wielu lat świadczy także usługi dekarskie, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Klienci cenią nas przede wszystkim za rzetelność i solidność, fachowe podejście do każdego zlecenia oraz wymagań klienta, który jest dla nas przecież zawsze najważniejszy. Korzystamy tylko z najlepszych produktów najbardziej cenionych marek, dzięki czemu efekty naszej pracy zachwycają swoim wyglądem i służą przez wiele lat pozostając w niezmienionym, idealnym stanie.
Od wielu lat niezmiennie zajmujemy się glazurowaniem zwanym także popularnie filizowaniem. Dzięki najlepszej jakości materiałom oraz narzędziom nasza praca wykonywana jest sprawnie i szybko a jednocześnie rzetelnie i starannie. Efekty naszej pracy zachwyciły nawet najbardziej wymagających klientów oraz dały nam pozytywne opinie i referencje, które dla nas są zawsze największą nagrodą, docenieniem oraz reklamą.
Nasi pracownicy posiadają nie tylko odpowiednią wiedze i umiejętności, ale także doświadczenie i uprawnienia, które umożliwiają nam świadczenie usług elektrycznych na najwyższym poziomie. Zajmujemy się montażem instalacji elektrycznych, ich wymianą oraz remontami już istniejących. Ceny naszych usług są niezwykle atrakcyjne zaś, jakość ich świadczenia bezkonkurencyjna, czego dowodem są liczne referencje oraz opinie.
Nasza firma zajmie się wykonywaniem wszelkiego rodzaju instalacji hydraulicznych. Posiadamy wszelkie potrzebne uprawnienia, doświadczenie i umiejętności, dzięki którym jesteśmy w stanie stawić się czoło nawet najbardziej skomplikowanym i niecodziennym zleceniom. Nasi dotychczasowi klienci są zadowoleni z naszych usług, polecają nas, jako firmę rzetelną i kompetentną, która swoją pracę wykona zawsze na jak najwyższym poziomie.
Oprócz wykonania instalacji elektrycznych oraz hydraulicznych wykonujemy także innego rodzaju instalacje np. centralnego ogrzewania czy też białego montażu. Nasze usługi świadczymy zawsze tylko na najwyższym poziomie dzięki użyciu najlepszej jakości materiałów, najnowszych technologii i narzędzi oraz fachowej pracy wykonywanej przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
W ramach naszej oferty świadczymy także usługi z zakresu brukarstwa. Nasi pracownicy posiadają nie tylko cenne doświadczenie i umiejętności, ale także pracują używając najlepszej jakości materiałów i narzędzi. Nasze zlecenia wykonujemy zawsze rzetelnie i solidnie stawiając, jako główny cel zadowolenie i sprostanie wymagań naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Opinia:
Robią wrażenie,
pracują 2-3 godziny dziennie, zaczynają o 11:00... wydłużają dwukrotnie termin oddania prac
ODRADZAM
ps.
idealni kandydaci do programu USTERKA

  • Currently 3.5/5 Stars.
 Autor opini: Adrian | Data dodania: 04-06-2012