233

Lukasbud S.C. Ireneusz, Dorota Lukaszczyk

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma prowadzi swoją działalność z powodzeniem już od wielu lat.
Naszymi Klientami są osoby prywatne i podmioty gospodarcze z całego województwa opolskiego.
Świadczymy usługi w zakresie prac ziemnych na wysokim poziomie, co potwierdzają liczne rekomendacje i referencje Klientów.
Dysponujemy nowoczesnym zapleczem maszynowym takim jak koparko- ładowarka JCB 3cx oraz minikoparka CAT.
Każde zlecenie wykonywane jest z zaangażowaniem i w wyznaczonym terminie.
Bazując na bogatym doświadczeniu zawodowym oraz wysokich kompetencjach mamy pewność, że podołamy każdemu zadaniu.
W ramach naszej działalności zajmiemy się wykonawstwem wykopów, niwelacją terenu, rozbiórką obiektów, rekultywacją obszarów zniszczonych oraz odwodnieniami.
W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy kompetentnych fachowców.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.


W ramach naszej działalności zajmiemy się wykonawstwem wszelkich prac ziemnych z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Dysponujemy koparko- ładowarką JCB 3cx oraz minikoparka CAT. Jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem do współpracy.
Nasza firma w ramach świadczonych usług przyjmie zlecenia w zakresie wyburzeń budynków i nieużytkowanych obiektów. Zajmiemy się bezpiecznym i skutecznym wyburzeniem domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, magazynów, sklepów i hal. Współpracujemy z doświadczonymi i i odpowiedzialnymi operatorami. Zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa.
Nasza firma już od wielu lat towarzyszy swoim Klientom na niemal wszystkich etapach inwestycji budowlanych. Wykonujemy wszelkiego rodzaju wykopy pod instalacje wodno- kanalizacyjne, teletechniczne oraz światłowodowe. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu mamy pewność, że pracę wykonujemy bezpiecznie, fachowo i sprawnie.
W ramach naszej działalności podejmiemy się realizacji kompleksowych prac i robót ziemnych w zakresie niwelacji terenu, utwardzania gruntu, budowy nasypów oraz przenoszenia mas ziemnych. Nowoczesne zaplecze techniczne oraz doświadczona kadra pracowników, przekładają się na wysoki poziom wykonywanych przez nas obowiązków.