433

Łuk-Bud Wojciech Wieczorek

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasza firma na polskim rynku istnieje od wielu lat świadcząc swoje usługi profesjonalnie i fachowo.
Jako główny cel stawiamy sobie wymagania naszych klientów oraz ich potrzeby.
W ramach naszej działalności podejmiemy się wykończeń wnętrz oraz remontów.
Korzystamy jedynie ze sprawdzonych materiałów oraz innowacyjnych technologii.
Naszymi cechami są profesjonalizm oraz rzetelność.
Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.
Współpracujemy także z projektantami wnętrz.
O jakości naszej pracy świadczą liczne referencje.
Zapraszamy Państwa do współpracy.

 

Sufit podwieszany
Sufity podwieszane stanowią niezwykle ważny element w remoncie każdego mieszkania. Pracę tę wykonujemy na podwójnym stelażu z użyciem najlepszych elektronarzędzi i materiałów, które sprawią, że sufit będzie nie tylko trwalszy i solidniejszy, ale także zapobiegnie to powstawaniu niepotrzebnych i nieestetycznych rys.
Ścianki działowe
Ścianki działowe mają za zadanie rozdzielać pomieszczenia bez wykonywania niepotrzebnych zabudowań. Wykonane są one z płyt kartonowo-gipsowych, dzięki czemu szybko i solidnie wykonamy zlecenie. Gwarancją wysokiej, jakości naszej pracy będą bez wątpienia liczne referencje, które otrzymaliśmy od wielu zadowolonych klientów.
Elementy dekoracyjne
Elementy dekoracyjne a wiec różnego rodzaju oświetlenie, nietypowe konstrukcje wykonujemy od dłuższego czasu. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania oraz propozycje naszych klientów, a wszystko po to, żeby nasza praca uzyskała Państwa uznanie i zadowolenie, które jest dla nas największa nagrodą i reklamą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Tynki cementowo-wapienne
Tynki cementowo-wapienne nie są dla nas żadnym wyzwaniem. Atrakcyjne ceny oraz wysoka jakość wykonywania zlecenia przez naszych pracowników wyróżniają nas na tle okolicznej konkurencji. Największą uwagę przywiązujemy do solidnego i perfekcyjnego wykonania zleconej nam pracy. Referencje są dowodem na to, że jesteśmy solidną firmą.
Ocieplanie poddaszy
Ocieplanie poddaszy jest wskazane zwłaszcza w okresie jesienno-zimowych, kiedy dostrzegamy znaczny spadek temperatur. Pozwala to zapobiec uciekaniu ciepła na zewnątrz. Ocieplaniem poddaszy zajmujemy się od dawna, posiadamy doświadczenie, fachową wiedzę oraz odpowiednie narzędzia, które pozwolą nam nasza pracę wykonać jak najlepiej.
Płytki (Glazura), łazienka
Łazienka jest miejscem, gdzie możemy się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy lub w szkole. Zajmujemy się od dłuższego już czasu zakładaniem wszelkiego rodzaju płytek i glazury w pomieszczeniach takich jak np. łazienka. Dbamy o solidnie i dokładnie wykonaną pracę, aby efekt zachwycił Państwa. Najlepszej jakości materiały oraz fachowa wiedza pracowników są najlepszą gwarancją doskonale wykonanego zlecenia.
Płytki (Glazura), posadzki
W historii naszej firmy wykonaliśmy już wiele zleceń dotyczących zakładania płytek i posadzek. Naszą pracę staramy się wykonywać solidnie, gdyż najcenniejsze dla nas jest Państwa uznanie i zadowolenie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz do zapoznania się z naszą ofertą.
Tynki dekoracyjne
Wykonywanie tynków dekoracyjnych nie jest dla nas żadną tajemnicą ani żadnym wyzwaniem. Praca, którą wykonujemy jest dla nas nie tylko sposobem na utrzymanie się, ale także pasją i hobby. W galerii mogą Państwo zobaczyć wykonywane przez nas zlecenia i przekonać się na podstawie wystawionych przez naszych klientów referencji, że należymy do grona rekomendowanych i solidnych firm.
Gipsówki
Wykonawstwem gipsówek zajmujemy się już od dawna. Do naszej pracy używamy tylko najlepszej jakości materiałów i narzędzi, które znacznie ułatwiają wykonywanie czynności oraz przyczyniają się do wydłużenia trwałości zlecenia. Wielu zadowolonych klientów może poświadczyć o naszym profesjonalizmie oraz solidności.
Ogrodzenia klinkierowe
Ogrodzenia klinkierowe świetnie sprawdzają się przed każdym domem i posesją. Robią dobre wrażenie, są niezwykle estetyczne i znacznie ciekawsze od tradycyjnie wykonanego ogrodzenia. Nasza praca jest rzetelna, solidna i perfekcyjna, o czym mogą się Państwo przekonać przeglądając załączone referencje. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Ogrodzenia z gotowych elementów
Ogrodzenia, które wykonujemy z gotowych elementów są niezwykle popularne, głównie ze względu na estetyczny wygląd. Nasza ekipa zajmie się profesjonalnym założeniem tego typu ogrodzeń używając w tym celu najlepszych i najbardziej nowoczesnych narzędzi. Zapraszamy.

Opinia:
Firma w porzadku,ceny tez maja bardzo przystępne.

  • Currently 3.5/5 Stars.
 Autor opini: klient | Data dodania: 06-11-2010