Kwiaciarnia Płomyk

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza kwiaciarnia powstała w odpowiedzi na potrzeby osób wymagających oraz ceniących jakość i piękno.
Świadczymy usługi w zakresie florystyki ślubnej, komunijnej, pogrzebowej oraz okolicznościowej na najwyższym poziomie.
Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy łączą wykonywane obowiązki z pasją oraz z przyjemnością, dzięki czemu efekty są zachwycające.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu:


tel. 86 218 33 83

Godziny otwarcia:

pon. - nd. 8:00 - 19:00


Formy płatności:

- gotówka
- przelew (nr konta podawany telefonicznie)

 

Szyk, elegancja i wyjątkowość to cechy limuzyn, dzięki którym urozmaicisz i uświetnisz przebieg imprez takich jak wesele czy studniówka. Swoim klientom proponujemy:
- LINCOLN Town Car - luksus, elegancja, przepych i klasa to walory tej jednej z najbardziej znanych amerykańskich limuzyn. Samochód wyposażony jest w barek, DVD, TV, klimatyzację, skórzane kanapy i przyciemniane szyby. Oryginalności dodaje jej także długość przeszło 9 metrów.
- AUSTIN Princess - ośmioosobowa, zabytkowa limuzyna wyprodukowana w roku 1959 nie tylko zachwyca, ale także nadaje charakter i specyficzny nastrój każdej ceremonii. Ukochany i doceniony przez samą brytyjską królową Elżbietę II samochód jest połączeniem luksusu, wyszukanej elegancji i ponadczasowego szyku.
- DAIMLER-JAGUAR - pięcioosobowy samochód z 1970 roku stanowi przykład amerykańskiej elegancji, szyku i prostoty. Niepowtarzalny, wyjątkowy i jeden z nielicznych egzemplarzy w naszym kraju uczyni wyjątkową każdą uroczystość.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. 

Każdy pragnie bez wątpienia uczcić osobę zmarłą najlepiej jak to jest możliwe. Oferujemy Państwu najlepszej jakości florety i palny, wieńce oraz wiązanki pogrzebowe, które uczczą pamięć umarłego bliskiego. Od wielu lat zajmujemy się także wykonaniem stroików nagrobnych, kwiatowych dekoracji nagrobnych oraz trumien czy urn.
Dzień ślubu jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu zarówno Panny jak i Pana Młodego. Wykonamy piękną wiązankę oraz butonierkę, która będzie podkreślać ważność i uroczystość ceremonii ślubnej. Na ślubie nie może zabraknąć także świadków, dlatego specjalnie dla nich stworzymy zachwycające bukiety oraz przypinki. W ramach naszej oferty zajmiemy się także efektownym udekorowaniem samochodu ślubnego, wykonamy kompozycje kwiatowe na ołtarz, bukiety dziękczynne dla rodziców i kosze kwiatowe wraz z dostawą dla Pary Młodej.
Komunia jest ważnym dniem dla każdego drugoklasisty. W ramach naszej oferty zajmiemy się wykonaniem bukiecików oraz wianków komunijnych. Dla chłopców zrealizujemy efektowne przypinki kwiatowe. Zajmiemy się także stworzeniem zachwycającej komunijnej kompozycji kwaito9wej do kościoła oraz udekorowaniem stołów na przyjęciu komunijnym.
W ciągu roku kalendarzowego jest wiele okazji takich jak chociażby imieniny czy urodziny, rocznice itd. Na tę okazję proponujemy Państwu bukiety, także te oryginalne, wiązanki okolicznościowe, kosze kwiatowe ( na Państwa życzenie z dostawą we wskazane miejsce) oraz bukieciki z okazji chrztu. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Zapraszamy.
W naszym asortymencie mogą nabyć Państwo także cięte kwiaty oraz kwiaty doniczkowe lub sztuczne. Proponujemy także wysokiej jakości wkłady oraz znicze czy świece. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kwiaty dostarczamy na terenie miasta Łomża. W ramach naszej oferty możemy dostarczyć także wieńce lub też wiązanki pogrzebowe na groby na terenie Cmentarza Komunalnego na ul. Przykoszarowej.