236

Kancelaria Podatkowa MERITUM Patrycja Pocielej

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Celem naszej kancelarii Podatkowej jest sprostanie wymaganiom naszych klientów oraz dostosowanie się do ich oczekiwań.
Posiadamy doświadczenie i szerokie umiejętności które pozwalają naszą pracę wykonywać nam na najwyższym poziomie, rzetelnie, z zaangażowaniem i z pełnym profesjonalizmem.
Aby jeszcze lepiej świadczyć nasze usługi doskonalimy naszą wiedzę i umiejętności poprzez liczne kursy i szkolenia.
Zapraszamy Państwa do współpracy z nami.

Nasza Kancelaria posiada doświadczenie i odpowiednią praktykę, które umożliwiają nam wykonywać obowiązki na najwyższym poziomie, zaś jako główny cel stawiamy sobie sprostanie wymaganiom naszych klientów, których zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Dzięki doświadczeniu oraz odpowiednim kwalifikacjom jesteśmy w stanie rozliczyć roczny PIT na najwyższym poziomie.
W ramach naszej oferty zajmiemy się sporządzeniem profesjonalnie specjalnych wniosków dotyczących zwrotu podatku budowlanego VAT.
Nasza firma sporządzi i wyliczy wielkość kapitału początkowego w Państwa firmie i przedsiębiorstwie.
W ramach naszej działalności służymy fachowym doradztwem w zakresie podatków od czynności cywilnoprawnych. Staramy się spełniać Państwa wymagania podchodząc do każdego klienta indywidualnie.
Dzięki odpowiedniej wiedzy, kwalifikacjom i doświadczeniu poprowadzimy profesjonalnie i fachowo księgi rachunkowe w firmach i przedsiębiorstwach.
W ramach naszej oferty poprowadzimy księgi podatkowe KPiR na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującym prawem podatkowym.
Zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów w ramach naszej oferty zajmiemy się profesjonalną ewidencją podatku ryczałtowego.
Gwarantujemy Państwu sporządzenie pełnej dokumentacji w zakresie podatku VAT zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wymaganiami.
Staramy się aby nasze usługi były świadczone kompleksowo i na najwyższym poziomie dlatego zajmiemy się ewidencją środków trwałych, wyposażenia i innych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zajmiemy się prowadzeniem dokumentacji oraz rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych na najwyższym poziomie.
W ramach naszej działalności poprowadzimy akta osobowe pracowników oraz sporządzimy potrzebną dokumentację pracowniczą.
W dbałości o komfort oraz wygodę naszych klientów wystąpimy przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS w postępowaniu ich dotyczącym.
Nasza firma zajmie sie profesjonalnym i dokładnym rozliczeniem z kontrahentami na najwyższym poziomie oraz zgodnie z Państwa oczekiwaniami i założeniami.
W ramach naszej działalności poprowadzimy wszelkiego rodzaju rozliczenia z pracownikami w Państwa firmie i przedsiębiorstwie.
Nasza firma pomoże Państwu rozliczyć działalność finansową ze środków pomocowych zgodnie z obowiązującym prawem.
Dzięki doświadczeniu oraz odpowiednim uprawnieniom jesteśmy w stanie sporządzić sprawozdania finansowe zgodnie z Państwa oczekiwaniami.
Na Państwa zlecenie sporządzimy sprawozdania statystyczne profesjonalnie i rzetelnie.
Na podstawie otrzymanych przez nas wzorów sporządzimy wszelkie zestawienia oraz raporty zgodne z Państwa oczekiwaniami oraz wymaganiami.