Jar-Man Jarosław Dudkowiak

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Firma nasza istnieje od 2000 roku.
Zakład i siedziba firmy mieści się we wsi Hersztupowo koło Gostynia.
Od początku działalności firma wyspecjalizowała się w produkcji i naprawie różnego rodzaju opakowań drewnianych: typowych oraz nietypowych według projektów i zamówień klientów.
W 2009 roku działalność firmy rozszerzyliśmy o usługi tartaczne.
Wszystkie zlecenia wykonywane są na nowoczesnej pilarce pionowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować każdemu Klientowi wysoką jakość cięcia.
Dysponujemy własnymi ostrzałkami, rozwierakami, co pozwala nam na ciągłą kontrolę przygotowywania pił do cięcia drewna.
Służymy też dużym doświadczeniem w zakresie recyklingu opakowań drewnianych.
Posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie transportu, zbierania i odzysku odpadów o kodzie 150103 - opakowania drewniane.
Wystawiamy karty przekazania odpadów.
Naszymi priorytetami są:
- wysoka jakość wyrobów,
- konkurencyjna cena,
- solidność i terminowości realizacji zamówień,
- korzystne warunki dostaw,
- transport do miejsca odbioru.
Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty handlowej.


Jesteśmy wiodącym producentem palet przemysłowych przeznaczonych do przewozu oraz magazynowania towaru różnego rodzaju. Ich budowa pozwala na wygodne podniesienie i przemieszczenie ich przez wózki widłowe. Ich solidność zawdzięczamy wykorzystaniu najwyższej jakości drewna oraz zbiciu ich konstrukcji gwoździarkami pneumatycznymi. Obecnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty asortyment palet o wymiarach:
1200 x 1000
1200 x 800
800 x 600
600 x 400
Na indywidualne zamówienie klienta.

Już od wielu lat działalności zajmujemy się wytwarzaniem wysokiej jakości palet jednorazowych. Ich budowa pozwala w łatwy sposób przemieścić je w dowolne miejsce za pomocą wózków widłowych. Idealnie sprawdzają się podczas transportu i magazynowania wszelkiego typu towarów. Dzięki wykorzystaniu podczas produkcji najwyższej jakości drewna oraz wzmożeniu ich konstrukcji gwoździarkami pneumatycznymi, nasze palety są solidne i uniwersalne. Wytwarzamy palety w wymiarach:
1200 x 1000
1200 x 800
800 x 600
600 x 400
Na indywidualne zamówienie klienta.

Jesteśmy producentem skrzynio palet w różnych wymiarach. Wytwarzamy je na podstawie indywidualnych zamówień i specyfikacji zleceniodawców. Ich jakość, estetykę i przede wszystkim solidność zawdzięczamy wykorzystaniu w procesie produkcji drewna krajowego. Nasze produkty zdobyły uznanie w oczach nie tylko polskich, ale także światowych odbiorców.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo solidne i funkcjonalne skrzynie wyprodukowane z drewna krajowego. Ich atutem jest wytrzymałość, uniwersalność oraz estetyka. Skrzynie wytwarzane są na podstawie indywidualnych specyfikacji odbiorców. Nowoczesne zaplecze techniczne oraz bogate doświadczenie sprawiają, że nie ma dla nas zadań niemożliwych.