433

INSTAL Krzysztof Kępa

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma istnieje od roku 1998 zaś naszą specjalnością jest komfort cieplny, który obejmuje ogrzewanie olejowe, węglowe oraz gazowe.
Nasze usługi świadczymy na wysokim poziomie dzięki odpowiednim kwalifikacjom oraz wieloletniemu doświadczeniu.
Gwarantujemy terminowe wykonanie każdego zlecenia fachowo i solidnie oraz indywidualne podejście do każdego naszego klienta.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.  

Kontakt:
w godz. 8.00 - 16.00
5 dni w tygodniu

Akceptowane formy płatności:
gotówka i przelewy

W ramach naszej oferty podejmiemy się wykonania instalacji fachowo i solidnie z wykorzystaniem tylko najlepszej, jakości materiałów sprawdzonych i cenionych marek. Najnowsze technologie umożliwiają nam wykonanie każdego zlecenia perfekcyjnie i terminowo.
W budynkach przemysłowych, mieszkalnych z wykorzystaniem najnowszych technologii i najlepszych materiałów.
Błyskawicznie, terminowo i profesjonalnie dla Państwa komfortu oraz wygody.
Solidnie i z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi oraz technologii.
Ponadto wykonamy dla Państwa takie usługi jak:
- instalacja grzejników oraz centralnego ogrzewania w Państwa domach i mieszkaniach,
- instalacje ogrzewania podłogowego,
- tradycyjnie miedź oraz plastik,
W ramach naszej oferty zajmiemy się także realizacją zleceń dotyczących ogrzewania podłogowego lub solarnego, które jest znacznie bardziej wydajne i efektywniejsze od tradycyjnego centralnego ogrzewania. Dzięki termostatom możliwa jest dokładna regulacja temperatury, co daje nie tylko komfort ciepła, ale pozwoli także zmniejszyć koszty ogrzewania mieszkania i domu. Nic, więc dziwnego, że ogrzewanie podłogowe cieszy się w Polsce coraz większą popularnością oraz zainteresowaniem.
Dla osób dbających o środowisko naturalne oraz chcących zmniejszyć koszty ogrzewania mieszkania oraz pozyskania energii doskonałym rozwiązaniem są systemy solarne. Jego wielkość zależy od dużej ilości czynników, które wymagają dokładnej i szczegółowej analizy. Nasza firma oferuje Państwu fachowy montaż stacji uzdatniania wody, które zaopatrzone są w system kontroli sterowania wybranymi procesami zaś specjalna budowa pozwala na dobór poszczególnych elementów w pracujące już instalacje. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty.