371

GRANITEX Zbigniew Sekrecki

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firma GRANITEX Zbigniew Sekrecki istnieje na rynku od roku 1995 i świadczy jedne z najlepszych usługi w branży kamieniarsko-brukarskiej.
Swój sukces zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do każdego klienta, wykonywaniu perfekcyjnie swoje pracy, która jest dla nas nie tylko wzywaniem, ale także wieloletnią pasją.
Nasi klienci są niezwykle zadowoleni, z jakości naszej pracy i usług, czego dowodem są dobre opinie i referencje.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Brukowanie podjazdów
Od dłuższego czasu zajmujemy się profesjonalnym brukarstwem w celu utworzenia podjazdów przed domem. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje dotyczących nowych wzorów oraz rozwiązań. Zawsze służymy dobrą i fachową radą w zakresie doboru materiałów. Nasze dotychczasowe prace mają Państwo okazję zobaczyć w naszej galerii. Zapraszamy do zapoznana się z naszą ofertą.
Wykonywanie ogrodzeń
Wykonaliśmy już setki ogrodzeń o rozmaitych rozmiarach, wielkości i stylach. Potrafimy wyczarować coś z niczego, o czym mogą się Państwo przekonać oglądając galerię dokumentującą efekty naszej pracy. Nasze zleceni wykonujemy solidnie i fachowo z wykorzystaniem najlepszej, jakości materiału oraz urządzeń. Zapraszamy.
Wykonywanie, wystrój wnętrz
Coraz modniejsze staje się użycie kamieni i bruku w wystroju wnętrz. Ten niespotykany motyw nadaje pomieszczeniu oryginalnego a jednocześnie zachwycającego i przykuwające uwagę wyglądu. Estetyczne wykonanie oraz gwarancja trwałości czyni nas jednymi z najlepszych w branży kamieniarsko- brukarskiej, co może potwierdzić wielu naszych dotychczasowych klientów.