GABINET ODNOWY BIOLOGICZNEJ Renata Rytel

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom ludzi, którzy nie mają zbyt wiele czasu dla siebie, stworzyłyśmy to wyjątkowe miejsce, gdzie przy pomocy kosmetyków znanych światowych firm, wsparciu najnowszej aparatury i odpowiednio przygotowanego personelu pomożemy Państwu jak najdłużej zachować nie tylko młody wygląd, zgrabną sylwetkę jak również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł.
Wszystkie oferowane przez nas zabiegi wykonywane są przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków po wcześniejszej, wnikliwej diagnozie.
Gabinet Odnowy Biologicznej Renata Rytel to miejsce w którym osoby zainteresowane swoim pięknem i dobrym samopoczuciem znajdą wiedzę, wsparcie i miłe towarzystwo, a wszystko to przy blasku świec, pięknych aromatach i uspakajającej muzyce.

 

Mikrodermabrazja, Medycyna estetyczna
Mikrodermabrazja jest nowoczesnym rodzajem mechanicznego peelingu z jednoczesnym stymulowaniem odnowy komórkowej . Jest metodą, która pozwala na stopniowe, kontrolowane, mechaniczne usuwanie naskórka, warstwa po warstwie, aż do uzyskania pożądanego efektu.
Podczas zabiegu w specjalnej głowicy wytworzone zostaje za pomocą próżni, podciśnienie które uruchamia strumień kryształków korundu uderzający w powierzchnie skóry .Tak starty martwy naskórek zasysany jest do specjalnego pojemnika. Intensywność ( głębokość ) zabiegu dobierana jest do indywidualnych potrzeb skóry klienta.

Zalety zabiegu:
-regeneracja i uelastycznienie skóry
-zwiększenie poziomu przenikania składników aktywnych do głębszych warstw skóry
-stymulacja krążenia powodującego lepsze odżywienie skóry
-likwidacja zmian trądzikowych,zaskórników
-zmniejszenie porów
-wywołanie wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny
-powstrzymywanie procesu starzenia się skóry .

MEDYCYNA ESTETYCZNA 
-wypełnianie zmarszczek
-powiększanie ust
-mezoterapia
-leczenie nadpobudliwośći
-lipoliza
-botox
 
Mezoterapia bezigłowa to niechirurgiczna metoda stosowana dla poprawy wyglądu skóry ,jej odmłodzenia i rewitalizacji oraz w leczeniu cellulitu i usuwania miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej.Polega na dostarczaniu w głębsze warstwy skóry odpowiednich substancji aktywnych poprzez innowacyjny system ich transportu ( Elektroporacja) bez konieczności użycia igły ,jak ma to miejsce w tradycyjnej mezoterapii. 
Mikrolifting
Jest to zabieg wykorzystujący mikroprądy o małej częstotliwości i małym natężeniu .
Oddziaływują one na krążenie krwi ,poprawiają aktywność fibroblastów, drenują i oczyszczają, przywracają napięcie zwiotczałym włóknom mięśniowym dzięki czemu twarz wygląda młodziej .Zlikwidowane zostają tzw. ,,chomiczki‘’,spłycone zmarszczki mimiczne, podniesione kąciki ust i opadające powieki .
Mikrolifting uzupełniany jest zabiegiem laserowym stymulującym przemianę materii , syntezę kolagenu i elastyny i zmniejszającym obrzęki.
Zabieg jest całkowicie bezbolesny
 
GREENVAC masaż próżniowy
Jest to jedna z najlepszych metod kompleksowego leczenia tkanki łącznej .Daje wspaniałe efekty w zwalczaniu cellulitu , modelowaniu sylwetki i w walce z utratą jędrności skóry .
Greek Vac – RDT to unikalny system wykorzystujący specjalnie zaprojektowane głowice , które w wyniku podciśnienia i trzech obracających się kul wytwarza kołowe ugięcie skóry .
Przewijanie skóry między kulami odblokowuje przepływ krwi i tlenu w obszarach dotkniętych cellulitem .Tkanka łączna zostaje naciągnięta ,złogi tłuszczu rozbite, a to powoduje powrót skóry do zdrowej , gładkiej postaci .
Zabieg powoduje również przyspieszenie drenażu zalegających odpadów przemiany materii poprzez system limfatyczny i naczynia włosowate czego wynikiem jest piękny , zdrowy wygląd i lepsze samopoczucie .
Urządzenie Greek Vac ma również zastosowanie w zabiegach na twarz do likwidacji zmarszczek ,obrzęków ,,chomiczków ‘’, podwójnego podbródka itp.
 
VIP COMPLEX - ZABIEG BODY SYSTEM
VIP COMPLEX ZABIEG NA CIAŁO-TRANSION Nowa funkcja Transion jest numerem jeden w kosmetyce elektronicznej. Gwarantuje rewelacyjne efekty wymierne w centymetrach już od pierwszych zabiegów. Jej skuteczność kryje się w innowacyjnym systemie wykorzystującym dobroczynne działanie gimnastyki izometrycznej oraz bioaktywatora metabolizmu komórkowego.
Oddziaływanie funkcji Transion można porównać do elektronicznego fitness, jednak podczas 25-minutowego zabiegu możesz spalić znacznie większą ilość tłuszczu. Dzieje się tak dzięki odkryciu zintegrowanego systemu, który został precyzyjnie przetestowany klinicznie w Instytucie Medycznym w Turynie. U 115 pacjentów poddanych zbiegom odchudzającym uzyskano wyniki: redukcja brzucha 6-10 cm, redukcja obwodu uda 5-8 cm, redukcja wagi 5-8kg.
Zabiegi są przeznaczone dla osób, którym zależy na szybkim spadku masy ciała.

WSKAZANIA DO ZABIEGU
- nadwaga
- otyłość

ZALETY ZABIEGÓW TRANSION
- bardzo szybkie rezultaty widoczne w centymetrach - efekt „bioaktywizacji metabolizmu” oddziałujący jeszcze na długo po zabiegu - spadek masy ciała połączony ze wzmocnieniem mięśni
- zintegrowany system i wszechstronne oddziaływanie
- metoda w pełni bezpieczna i bezinwazyjna
- wyniki potwierdzone klinicznie


VIP COMPLEX – ZABIEG BODY SYSTEM
Jest to zabieg ,który pomaga w rozwiązywaniu problemu ,który często nie jest tylko kosmetycznym czyli nadwagą. Na świecie około 59 % populacji ma lekkie lub poważniejsze problemy z nadwagą.
W urządzeniu VIP Body System do zwalczania powyższego problemu wykorzystana jest synergia promieni podczerwonych ( bioaktywatora metabolizmu komórkowego o podwójnym działaniu stymulującym : wzmacniającym mięśnie oraz aktywującym metabolizm do spalania tłuszczu )oraz wzbudzonych fal kierunkowych .
Tkanki stymulowane przez promieniowanie zwiększają metabolizm , z natychmiastowym skutkiem w postaci lepszego krążenia krwi .
Fale kierunkowe wzbudzają w wiązkach mięśni ruchy izotoniczne o działaniu pompującym , a to zwiększa zapotrzebowanie na energię oraz usuwanie nadmiaru płynów w danym obszarze .Stymulowane mięsnie pobierając energię z okolicznych tkanek tłuszczowych , spalają cukier i tłuszcz.Synergia z promieniowanie podczerwonym podwaja efekt w celu uzyskania szybszych efektów odchudzających .

WSKAZANIA DO ZABIEGU
-ogólna nadwaga
-otyłość ogólna i miejscowa
-cellulit 1,2 i 3 stopnia
-zwiotczenie i atonia tkanek
-zatrzymanie i zastoje płynów

Zabieg należy powtarzać 2-3 razy w tygodniu .
 
Urządzenie to jest jednym z nielicznych systemów wyszczuplających wykorzystującym w jednym zabiegu trzy metody:
-masaż ultradźwiękowy o mocy 1 MHz połączony z masażem próżniowym rozluźniającym złogi tłuszczu
-ultradźwiękową lipolizę przy wykorzystaniu głowic o mocach 30 kMz-1MHz , które uszkadzają błony komórkowe komórek tłuszczowych bez naruszania sąsiadujących z nimi tkanek
-drenaż limfatyczny za pomocą specjalnych padów ultradźwiękowych.

ZALETY ZABIEGU:
-redukcja tkanki tłuszczowej w miejscach opornych na odchudzanie
-zabieg trwa krótko,nie wymaga znieczulenia,ani specjalnych przygotowań klienta
-bezbolesny,zastępuje tradycyjną liposukcję chirurgiczną
-nie powoduje uszkodzeńsąsiadujących komórek
-nie powoduje efektu jo-jo

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:
-ciąża i karmienie piersią
-zakrzepowe zapalenie żył
-hemofilia
-rozrusznik serca
-metalowe implanty w obszarze poddawanym zabiegowi
-choroby nowotworowe

Po zabiegu zalecana jest dieta niskokaloryczna oraz spożywanie około 2,5 litra wody dziennie.
 
Fale radiowe- Auto Focus 3D to światowa nowość w zakresie bezoperacujnego liftingu twarzy,usuwania głębokich zmarszczek,redukcji cellulitu czy też zbędnej tkanki tłuszczowej.W USA i Niemczech zabiegi wykonywane falami radiowymi w dużej mierze zastąpiły Botox oraz lifting z użyciem skalpela.
Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny.Efekty utrzymują się od 3 do 5 lat.Polega on na podgrzaniu starych ,rozciągniętych włókien kolagenowych do temperatury 45- 60 C,dzięki czemu zostają one skrócone,a fibroblasty pobudzone do produkcji nowego kolagenu.Dzięki opatentowanemu systemowi 3D pozwalającemu ustalić bezpieczną głębokość i obszar pracy system trójpolarny wykorzystywany jest do zabiegów na ciało likwidujących podskórną tkankę tłuszczową czy też zaawansowany cellulit.

Bezpośrednio po zabiegu wykluczone są:
- masaże
- endermologia
- głębokie złuszczanie
- kuracja kwasami
- trwałe wypełnianie
- elektrostymulacja

Przeciwskazania:
- ciąża
- miesiączka
- rozrusznik serca
- implanty w obszarze zabiegu
- przerwana ciągłość skóry
- nowotwory