Firma Usługowo Produkcyjna FILMET

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma od przeszło dwudziestu pięciu lat zajmuje się kowalstwem artystycznym każde zlecenie traktując indywidualnie a wyrób czyniąc niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju.
Nasza praca jest dla nas nie tylko codziennym obowiązkiem ale także pasją, w której korzystamy z najwyższej jakości materiałów oraz najnowszych technologii, aby ich wygląd i trwałość sprostał nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.
Każda pracę wykonamy począwszy od projektu poprzez realizację a na montażu skończywszy.
Działamy na terenie województw podlaskiego i mazowieckiego.
Zapraszamy Państwa do współpracy z mani.

Przęsła ogrodzeniowe wykonane przez naszą firmę nie tylko sprostają gustom nawet najbardziej wymagających klientów ale także ich trwałość i solidność nie wymaga reklamy. Do potrzeb każdego Klienta podchodzimy indywidualnie dzięki czemu wyróżniamy się na tle konkurencji.
Wykonane przez naszą firmę balustrady wyróżniają się przede wszystkim niezwykła trwałością i solidnością dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów oraz efektywnym wyglądem co możliwe jest dzięki wyobraźni, pasji i kreatywności naszych pracowników.
W ramach naszej działalności zajmiemy się profesjonalnym i fachowym wykonawstwem ogrodzeń zarówno prostych i ozdobnych, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych klientów ceniących je za wysoką jakość i niepowtarzalny wygląd.
W naszej ofercie znaleźć mogą Państwo różnego rodzaju bramy zawiasowe i przesuwane wykonane z najwyższej jakości materiału. Ich niezaprzeczalnym atutem jest niepowtarzalny wygląd, wyjątkowa solidność i trwałość oraz prostota użytkowania.
Od wielu lat zajmujemy się wykonawstwem złącz budowlanych na najwyższym poziomie jako główny cel stawiając sobie zadowolenie oraz oczekiwania naszych klientów. Korzystając z najwyższej jakości materiałów oraz każde zlecenie wykonując z pasją i z przyjemnością jesteśmy w stanie zagwarantować trwałość i niepowtarzalność każdego produktu.
Zawiasy do furtek oraz bram są niezwykle istotne w ich działaniu. Nie tylko ułatwiają ich użytkowanie ale także poprawiają komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Dokładamy wszelkich starań aby każdy produkt był wykonany perfekcyjnie i fachowo.
W ramach naszej działalności zajmiemy się także produkcją najwyższej jakości elementów do sufitów odwieszanych, które powinny cechować się solidnością i trwałością. Dzięki użyciu najwyższej jakości materiału gwarantujemy ich stabilność i wysoki poziom.
W ramach naszej oferty proponujemy Państwu kraty najwyższej jakości, które cechuje niesamowita twardość i trwałość. Do pracy używamy tylko sprawdzonych technologii i materiałów dzięki czemu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Nasze boksy do garaży samochodowych cieszą się popularnością i uznaniem naszych Klientów. Cenione są za estetyczny wygląd, wyjątkową trwałość, wysoką jakość i prostotę użytkowania. Atrakcyjne ceny i profesjonalizm wyróżniają nas na tle konkurencji.