Firma Usługowo-Handlowa Edward Krajcer

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma działa w branży usług instalatorskich z powodzeniem już od wielu lat.

Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze wymagania Klientów, także te skomplikowane i nietypowe.

W naszym przedsiębiorstwie pracują jedynie doświadczeni i uprawnieni pracownicy, dzięki czemu jesteśmy pewni, że powierzone nam zadania wykonujemy precyzyjnie, fachowo i zgodnie z obowiązującymi normami.

Specjalizujemy się głównie w wykonawstwie przyłączy kanalizacyjnych, systemów odwadniających oraz w ich modernizacji na terenie całej Zachodniej Polski.

W naszej działalności łączymy profesjonalizm z zaangażowaniem, fachowość z kompleksowością, zastosowanie nowoczesnych rozwiązań z bezpieczeństwem oraz indywidualne podejście do potrzeb Klientów z pomocnym doradztwem.

Działamy na zlecenie osób prywatnych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji.

Jesteśmy sumienni i dokładni.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

W ramach naszej działalności zajmiemy się budową systemów odwadniających, montażem sieci wodociągowych i kanalizacyjnych oraz wykonawstwem wszelkich przyłączy. Stawiamy na wysoki standard i dokładność naszej pracy.
Dysponujemy ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie usuwania wszelkich awarii wodno-kanalizacyjnych i sieci wodociągowych. Współpracujemy z wykwalifikowanymi fachowcami. Nasze usługo wykonujemy sprawnie, bezpiecznie i solidnie.
Specjalizujemy się w usuwaniu wszelkich usterek i awarii instalacji kanalizacyjnych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz zatrudniamy najlepszych fachowców. Współpraca z nami jest gwarancją skuteczności, satysfakcji i zadowolenia.