Firma Usługowo Handlowa Astol

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Od ponad 30 lat świadczymy usługi w zakresie stolarstwa na najwyższym poziomie.
Dzięki doświadczeniu, wieloletniej praktyce, wiedzy oraz pasji jesteśmy w stanie zrealizować niepowtarzalne schody, drzwi oraz meble wykonane z najwyższej jakości drewna.
Nasza marka zdobyła uznanie i zaufanie pośród klienta zarówno indywidualnego jak i biznesowego a nasze wyroby nadają wnętrzom specyficznego i niecodziennego wyglądu, charakteru, niewymuszonej elegancji.
Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie stawiając go na pierwszym miejscu.
Nasze usługi świadczymy na terenie każdego województwa, w całej Polsce.
Na hasło REKOMENDOWANE FIRMY możliwa jest negocjacja ceny.
Zapraszamy.

W ramach naszej oferty proponujemy Państwu schody wykonane z najwyższej jakości materiału oraz przy użyciu najnowszych technologii dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu ich trwałość i solidność. Ich wyszukany wygląd realizowany na bazie najlepszych projektów zachwyci nawet najbardziej wymagającego klienta jednocześnie zmieniając wnętrze nie do poznania czyniąc go eleganckim, wyszukanym i charakterystycznym.
W ramach naszej działalności proponujemy Państwu sufity drewniane, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej surowych obserwatorów i klientów. Gwarantujemy Państwu ich solidność i trwałość, dzięki użyciu do ich produkcji tylko najnowszych i sprawdzonych technologii i narzędzi. Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego oczekiwania i propozycje. Nasze sufity od wielu lat cieszą się zaufaniem i zainteresowaniem klientów.
Nasze meble cenione są przez klientów przede wszystkim za elegancję, estetyczny wygląd, który sprawia, że każde pomieszczenie nabiera zupełnie nowego, niespotykanego dotąd charakteru. Wykonujemy je z pasją i z przyjemnością tylko z najwyższej jakości materiałów oraz przy użyciu najnowszych technologii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe projekty.
Styl retro cieszy się dużym zainteresowaniem. Meble wykonane w starodawnym stylu odmienią każde mieszkanie czyniąc je eleganckim, szykownym i jednym w swoim rodzaju nadając mu specyficznego i tajemniczego klimatu. Meble w stylu retro wykonujemy tylko z najwyższej jakości surowców i w procesie skutecznych oraz najnowszych technologii wskutek czego do złudzenia przypominają meble naszych babć i dziadków.
Nasza firma dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu, pasji oraz kwalifikacjom jest w stanie wykonać najwyższej jakości podłogi o eleganckim i estetycznym wyglądzie. W procesie produkcji korzystamy z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu podłogi są solidne i trwałe a ich żywotność wieloletnia. Nasze usługi i produkty zyskały wiele pozytywnych referencji i opinii. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.