379

Firma budowlana Fa Bruk

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem, która zajmuje się budową domów od podstaw, brukarstwem, przeprowadzaniem remontów i wykończeń wnętrz.
Służymy pomocnym doradztwem w zakresie wyboru materiałów, współpracujemy z wiodącymi dostawcami oraz dysponujemy nowoczesnym zapleczem budowlano- technicznym, co wpływa na jakość i standard naszej pracy.
Nawiążemy współpracę z osobami prywatnymi oraz podmiotami gospodarczymi na terenie Pucka i okolicznych miejscowości.
Zaufało nam już wielu Klientów, czego dowodem mogą być rekomendacje i realizacje naszych prac.
Przywiązujemy ogromną uwagę do precyzji i solidności wykonywania obowiązków, ponieważ jesteśmy firmą rzetelną i sumienną, dla której liczy się satysfakcja Klienta z efektu końcowego naszej pracy.
Trzymamy się terminów, oferujemy konkurencyjną ofertę cenową, gwarancję jakości oraz zaangażowania.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się ofertą naszej działalności i do współpracy.

W ramach naszej działalności zajmiemy się realizacją prac ziemnych, prac murarskich, usług ciesielskich i dekarskich, montażu orynnowania, wykonawstwa wylewek, tynkowania, docieplania budynków, brukarstwa i montażu ogrodzeń. Każde zlecenie jest konsultowane z Klientem, ponieważ najważniejsze jest dla nas Jego zadowolenie. Korzystamy z materiałów wysokiej jakości, co przekłada się na standard naszej pracy.
Jesteśmy firmą fachową i profesjonalną, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie przeprowadzania remontów domów, biur i mieszkań. Zajmiemy się przebudową oraz adaptacją pomieszczeń, wyburzeniami, zabudowami kartonowo- gipsowymi, montażem gładzi gipsowych, malowaniem, tynkowaniem, glazurnictwem, cyklinowaniem i układaniem podłóg, białym montażem i innymi pracami remontowo- wykończeniowymi.
W ramach naszej działalności zajmiemy się dociepleniem budynków oraz wykonawstwem elewacji. Ponadto wykonamy zabudowy kartonowo- gipsowe, zajmiemy się gipsowaniem, tynkowaniem, glazurnictwem, malowaniem, układaniem podłóg, cyklinowaniem itd. współpracujemy z wiodącymi producentami materiałów oraz zatrudniamy najlepszych fachowców w dziedzinie budownictwa.
W ramach naszej działalności zajmiemy się docieplaniem budynków oraz wykonawstwem elewacji. Przed przystąpieniem do pracy, fachowo oczyścimy ściany, uzupełnimy ubytki oraz zagruntujemy uszkodzone powierzchnie. Przy ocieplaniu budynku wykorzystujemy wełnę mineralną lub styropian. Prace elewacyjne wykonujemy z zachowaniem wszelkich obowiązujących standardów. Dbamy o solidność i precyzję naszej pracy.
Nasza firma posiada bogate doświadczenie zawodowe w dziedzinie brukarstwa. W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy jedynie wyspecjalizowanych i kompetentnych fachowców, którzy są otwarci na realizację nawet najbardziej nietypowych i skomplikowanych zadań. Fachowo i dokładnie przygotujemy teren przed rozpoczęciem inwestycji. Ułożymy kostkę brukową na podjazdach, alejkach, parkingach, wjazdach i chodnikach. W pracy układamy kostkę granitową, kostkę brukową, płyty chodnikowe, elementy dekoracyjne i krawężniki.