519

ELEKTRO-SERVICE Józef Błudnicki

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasza firma od ponad dwudziestu lat świadczy wszelkiego rodzaju usługi elektryczne: poprzez montaż instalacji elektrycznych, pomiary, budowę stacji transformatowych aż po skomplikowane przepusty drogowe czy montaż ogrzewania podłogowego.
Jesteśmy otwarci nawet na najbardziej wymagające zlecenia, bowiem nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.
Naszą pracę cechuje wyjątkowa solidność, rzetelność oraz co najważniejsze wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego naszego klienta.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Kontenerowa stacja transformatorowa
Nasza firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług elektrycznych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Posiadamy setki zadowolonych klientów, którzy na dowód dobrze wykonanego przez nas zlecenia wystawili nam pozytywne referencje. Na dowód naszej wszechstronności oraz bogatej oferty dołączamy zdjęcie jednego z naszych dzieł: kontenerowej stacji transformatorowej na stacji Grajewo. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Słupowa stacja transformatorowa
Słupowa stacja transformatorowa w Szarejkach to kolejny dowód wysokiej jakości wykonywanych rzez nas usług. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia i umiejętności, dzięki czemu praca jest wykonana solidnie i terminowo. Dajemy gwarancję na nasze usługi. Wyróżniamy się na tle konkurencji przede wszystkim bogatą ofertą, atrakcyjnymi cenami oraz zaufaniem klientów, których stale przybywa.
Rozłącznik napowietrzny linii SN
Jednym z wielu naszych zleceń było wykonanie wymagającego rozłącznika napowietrznego linii SN w miejscowości Siedliska. Wysoka jakość naszych usług, indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, profesjonalne doradztwo oraz nadzwyczajne umiejętności pozwoliły ugruntować się naszej marce na stałe na lokalnym rynku.